featured

Lazar Markovic: “Bizi İlah Kurtardı”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DIŞ HABER – AJANSSPOR

Spor Toto Üstün Lig takımlarından Gaziantep FK forması giyen Lazar Markovic, ülkemizde yaşanan sarsıntı ile ilgili Telegraf’a açıklamalarda bulundu.

“İyi durumdayız, hayattayız”

Markovic, “İyi durumdayız, hayattayız. Sağlıklıyız fakat Türkiye’nin güneyi ve yaşadığımız, maçları oynadığımız Gaziantep kenti büyük bir felaket yaşadı.

“Bu yalnızca bir tesadüf zira maçtan sonra üç gün müsaade aldık”

Şu anda Antalya’dayız, bu yalnızca bir tesadüf zira maçtan sonra üç gün müsaade aldık ve burada ailelerimizle burada kalmaya karar verdik. Bu halde yaşanana sarsıntıdan de kurtulduk. Aileleri de olan grup arkadaşlarımız var. Daima irtibat halindeyiz” dedi.

“Gaziantep’te yeniden şiddetli bir sarsıntı oldu”

Herkesin çok korktuğunu söyleyen Markovic, “Tüm Türkiye korkuyor. Gaziantep’te tekrar şiddetli bir zelzele oldu ve Antalya’da hissedildi.

“Umarım bir an evvel her şey düzelir”

Söyleyebileceğim tek şey vefat edenler için çok üzgünüm. Umarım bir an evvel her şey düzelir ve hayat olağana döner” halinde konuştu.

“Bizi İlah kurtardı”

Markovic son olarak, “Neler olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Medya, internet Türkiye’de vahim fotoğraflarla dolu. Bizi İlah kurtardı, öbür ne diyebilirim.

“Sürecin nasıl ilerleyeceğini bize bildirmelerini bekliyoruz”

Hala ne olacak bilemiyoruz, zira sarsıntı sonrası Türkiye’de hayat tam manasıyla durdu. Bundan sonra sürecin nasıl ilerleyeceğini bize bildirmelerini bekliyoruz” diyerek kelamlarını tamamladı.

Lazar Markovic: “Bizi İlah Kurtardı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!