featured

Fenerbahçe’den Can Gebetaş: “Kriz Masası Oluşturduk”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sabah 04.17’de merkez üssü Kahramanmaraş olan bir zelzele meydana geldi. 7,7 şiddetindeki sarsıntı, 10 vilayette hissedildi. Felaketin akabinde birçok vatandaş, enkaz altında kaldı. Fenerbahçe İdare Konseyi Üyesi Can Gebetaş, Sarı-Lacivertli kulübün atacağı adımları açıkladı.

“Ülke tarihimizin en kritik, en acılı periyotlarından birini yaşıyoruz”

Bein Sports yayınına katılan Can Gebetaş, “Bahsettiğiniz üzere bu sabah çok büyük bir acıya uyandık. Ülke tarihimizin en kritik, en acılı periyotlarından birini yaşıyoruz. Ben de sizler aracılığı ile ölenlere Allah’tan rahmet, zelzele bölgesinde etkilenen tüm yurttaşlarımıza, vatandaşlarımıza da Fenerbahçe Spor Kulübü olarak geçmiş olsun iletilerimizi bir defa daha iletmiş olayım” dedi.

“Kriz masası oluşturduk, toplantı devam ediyor”

Gebetaş, “Bizler de sabah bu acı haberleri alır almaz önemli derecede sarsıldık. Bununla birlikte de çabucak İdare Şuramız nezdinde Genel Sekreterimiz Sayın Burak Çağlan Kızılhan liderliğinde bir kriz masası oluşturduk. Şu anda Fenerbahçe Spor Kulübü’nde kriz masası toplantısı da devam etmektedir” halinde konuştu.

Gebetaş, “Neler yapılabilir? Bölgeye nasıl yardımcı olabiliriz? Tüm bunları tek tek ayrıntılar üzerinden konuşarak tartışıyoruz. Birebir vakitte devletimizin yetkilileriyle de irtibat halindeyiz. Gereksinimler listesinde bizler de Fenerbahçe Spor Kulübü olarak ne yapabiliriz, çalışmalara nasıl katkıda bulunabiliriz tek tek, unsur madde üzerinden gidiyoruz” açıklamasını yaptı.

“Dayanışmanın en güçlü olması gereken günlerimizin birini yaşıyoruz”

Fenerbahçe İdare Konseyi Üyesi, “Gerek bölgede bulunan derneklerimiz gerekse bölgede yer alan Fenerium’lar aracılığıyla, Devletimiz aracılığıyla, belediyelerimiz ve valiliklerimiz aracılığıyla, Kızılay, AFAD ve gibisi kuruluşlarla neler yapabiliriz hepsini tek tek ve büyük bir titizlikle inceliyoruz. Toplumsal olarak dayanışmanın en güçlü olması gereken günlerimizin birini yaşıyoruz. Umuyorum ki dayanışmayla bu acıları süratli bir biçimde hafifletebiliriz” dedi.

Fenerbahçe’den Can Gebetaş: “Kriz Masası Oluşturduk”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!