featured

Devlet Bahçeli: “Bundan Sonra Karagümrüklüyüm”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR-HABER

Milliyetçi Hareket Parisi (MHP) Genel Lideri Devlet Bahçeli, partisinin küme toplantısında açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde tribünlerde yaşanan protestolar sonrası Beşiktaş üyeliğinden istifa ettiğini söyleyen Bahçeli, bundan bu türlü Karagümrük’ü tutacağını söyledi.

“Sporu siyasallaştırmaya çalışanlar alçakça bir kurgu içinde”

Bahçeli, “İçinden geçtiğimiz çok kırılgan ve nazik günlerde Türk sporunu siyasi kutuplaşmanın içine çekmek için kıvrananlar tarihi bir yanlışın tam ortasındadır. Sporu siyasallaştırmaya çalışanlar alçakça bir kurgu içinde.

“Herkes yerini bilmelidir, yeltenenlere müsamaha gösterilmeyecektir”

Türk futbolunu lekelemeye, kutuplaşmayı alana yansıtmaya çalışanlar alçakça bir planın içindedir. Spor demek ahlaklı olmak demektir. Hükümeti istifaya davet etmek bir avuç fanatik ve holigan kümeye sipariş verilmiş iç ve dış ilişkilidir. Herkes yerini bilmelidir, yeltenenlere müsamaha gösterilmeyecektir.

“Türk sporu düştüğü karanlık dehlizden el birliğiyle çıkarılmalıdır”

Türk sporu düştüğü karanlık dehlizden el birliğiyle çıkarılmalıdır. Bu maksat gerçekleşene kadar gönül verdiğim Beşiktaş Jimnastik Kulübü üyeliğimden ayrıldığımı tekraren tabir etmeyi milletime sadakat ve vefa borcu felaketler karşısında da sorumluluk duygusu olarak adlediyorum.

“Bundan bu türlü ben artık Karagümrüklüyüm”

Bundan bu türlü ben artık Karagümrüklüyüm. Karagümrük sporuna gönül veren bir kişi olarak hayatımı devam ettireceğim” sözlerini kullandı.

Beşiktaş Disiplin Şurası Lideri Avukat Ahmet Akpınar’dan imalı paylaşım

Öte yandan, Beşiktaş Disiplin Konseyi Lideri Avukat Ahmet Akpınar, Devlet Bahçeli’nin siyah-beyazlı grubun üyeliğini sonlanlandırmasının akabinde toplumsal medya hesabından imalı bir paylaşımda bulundu.

“Kongre üyesi olmadığı halde istifa açıklaması yapanlaradır bu beyanım”

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Akpınar, “Aidat ödemediği için üyeliği düşenlerin, keza kongre üyesi olmadığı halde kulüp üyeliğinden istifa edildiği beyanları, resmi nikah olmadan boşanma davası açmak ile muadil sayılır. İkisi de mantıksız diyenler.

Dünkü tweet’te katiyen isim zikredilmemiş olup, yorum olarak ortaya atılması dışımda gelişmiştir. Kongre üyesi olmadığı halde istifa açıklaması yapanlaradır bu beyanım. Açıklama gayelidir. Nefes aldığım sürece Beşiktaş ile ilgili her bahiste tutumum bu olacaktır” dedi.

Ne olmuştu?

Bilindiği üzere, geçtiğimiz günlerde oynanan ve 0-0 berabere biten Beşiktaş – Antalyaspor maçında taraftarlar ‘hükümet istifa’ sloganları atmış ve MHP önderi Devlet Bahçeli de siyah-beyazlı grubun üyeliğinden istifa etmişti.

Devlet Bahçeli: “Bundan Sonra Karagümrüklüyüm”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!