featured

Okan Buruk’tan Cristiano Ronaldo yorumu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, GS TV’de soruları yanıtladı. Galatasaray İkinci Lideri Metin Öztürk ile Okan Buruk ortasında Ronaldo ile ilgili bir sohbet geçti.

Oğlumun en büyük aşkı Galatasaray

Oğlu ile ilgili konuşan Okan Buruk, “Benim beklentimden çok oğlumun beklentisi vardı. Daima bekledi. Seçimlerde oy saydı. Onun için çok kıymetli. Onun da en büyük aşkı Galatasaray. Oğlumun keyifli olması, benim iki kat motivasyonumu arttırıyor” dedi.

Olmaktan gurur duyduğum bir yerdeyim

Galatasaray’da olmakla ilgili Buruk “Olmaktan gurur duyduğum bir yerdeyim. Florya’da, burada, totalde bir aileyiz. O denli kabul ediyoruz. Bu ailenin içinde olmaktan büyük memnunluk, gurur duyuyorum. Daima bunu hayal ettim” tabirini kullandı.

“Ronaldo geliyor mu?”

Galatasaray İkinci Lideri Metin Öztürk’ün ismi kulüple geçen Ronaldo ile ilgili “Ronaldo geliyor mu?” sorusuda Okan Buruk gülerek, “Maçı var, gelemiyor liderim. Benim size sormam lazım, siz bana soruyorsunuz” karşılığını verdi.

Şampiyon olabilecek bir takımımız var

Liglere verilen orta için Buruk “Dünya Kupası ortası olmasaydı yakaladığımız ritim bizi daha da uygun bir biçimde götürebilirdi. Şampiyon olabilecek bir takımımız var. Bence hepsinden kıymetlisi sokakta, statta sinerjimiz var. Bu sene ortalama seyirci sayısında herkesin üstündeyiz.” dedi.

Icardi en az 4 hafta yok

İcardi’nin sakatlığı için Buruk “Icardi’nin bir sakatlığı oldu. Çok da yeterli gelmişti aslında. 5 günlük idman periyotunda çok yeterli çalıştı. Çok istekliydi. Topuk pası verirken şanssız bir sakatlığı oldu. En az 4 hafta olmayacak üzere.” sözlerini kullandı.

Allah’tan resmi maçın olmadığı bir süreç

Sakat oyunculardar biri olan Sergio Oliveira için Buruk “Oliveira’nın da birinci egzersizde bileği burkuldu. Bu türlü biraz şanssız başladık fakat Allah’tan resmi maçın olmadığı bir süreç. Icardi ve Oliveira’yı bu süreçte en uygun halde hazırlayacağız.” dedi

Okan Buruk’tan Cristiano Ronaldo yorumu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!