featured

Hasan Arat, Beşiktaş Lider Adayı Olacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özgür SANCAR – AJANSSPOR

Beşiktaş’ta bilhassa futbol grubunu aldığı sonuçlar resmî olmasa bile fiili bir seçim atmosferi yaratıyor. Siyah beyazlı grupta eski ikinci lider Hasan Arat, yapılacak birinci inanılmaz ya da olağan genel konseyde aday olacak.

Hasan Arat, şimdiden seçim çalışmalarına başladı

Beşiktaş’ta seçim kongresine 2 yıldan fazla olmasına karşın topluluğun ağır toplarından Hasan Arat, şimdiden çalışmalara başladı. Arat, bu çerçevede Türkiye genelinde Beşiktaşlıların düzenlediği tertiplere katılıyor ve üyelerle bir ortaya geliyor.

Hasan Arat: “Güzel günlere daima birlikte yürüyeceğiz”

Hasan Arat, son olarak twitter hesabından adaylığa yönelik çok değerli bir bildiri verdi. Arat, toplumsal medya hesabından, ”Cumhuriyetimizin temel taşı, en esaslı spor kulübü Beşiktaş JK, 120 yıllık tarihinde karşılaştığı tüm zorlukların üstesinden gelmeyi başarmıştır. Geleceğe dair umudumuz gençlerimiz ve topluluğumuzun hayalleridir. Hoş günlere daima birlikte yürüyeceğiz.” tabirlerini kullandı.

Öte yandan Beşiktaş’ın eski ikinci lideri ve lider adayı Serdal Adalı da geçtiğimiz günlerde lider adaylığı hakkında flaş bir açıklamada bulunmuştu.

Adalı: “Görevden kaçmam”

Adalı, “Ben seçim süreci göremiyorum. Daha 6 ay oldu kongre olalı. Biz de tıpkı müddette bıraktık. Lakin orada Fikret Orman kendi isteği ile ayrıldı. İşler düzgün gidiyor. Çebi Başkan’ın devam etmesini isterim. Lakin seçim de olursa üstüne düşeni yaparım. Vazifeden kaçmam. Beşiktaş ortak kıymet. Artık Beşiktaş’ta futbol maçları sonucuna nazaran seçim olmamalı. Kulüpler bu halde yönetilmez. Lakin idareye gelenler de şampiyonluk getirecek kadrolaşmaya gitmeli.” sözlerini kullanmıştı.

Beşiktaş’ta 4 aday

Böylece Beşiktaş’ta yapılacak birinci kongrede Hasan Arat, Tevfik Yamantürk, yönetici Emre Kocadağ ve Serdal Adalı lider adayı olarak karşımıza çıkacak.

Hasan Arat, Beşiktaş Lider Adayı Olacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!