featured

TBF Lideri Hidayet Türkoğlu’ndan Sarsıntı Açıklaması

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR HABER

Sabah 04.17’de Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki zelzelenin akabinde birçok vatandaş enkaz altında kaldı. Arama kurtarma çalışmaları 10 vilayetten hissedilen afetin oluşturduğu yıkımda devam ediyor. Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Lideri Hidayet Türkoğlu açıklamalarda bulundu.

“Kolay bir süreç değil”

Bein Sports yayınına bağlanan TBF Lideri Hidayet Türkoğlu, “Kolay bir süreç değil. Ülkemizin başı sağolsun. İnşallah bu süreci ülke olarak birlikte en az hasarla atlatırız” diyerek konuşmasına başladı.

“Sürece dokunup, yararlı olmaya çalışıyoruz”

Hidayet Türkoğlu, “Bu süreçte gerek Basketbol Federasyonu gerekse tüm basketbol severler olarak sürece dokunup, yararlı olmaya çalışıyoruz” tabirlerini kullandı.

“Şu ana kadar 40 koliye yakın bir materyal yolladık”

Türkoğlu, “Sinan Erdem’i merkez olarak tutuyoruz. Şu ana kadar 40 koliye yakın bir gereç yolladık. Halkımızdan gelecek dayanakla bölgelere yetiştimeye çalışacağız. Soğuk günlerde dışarda kalan insanlarımıza yardımcı olabilirsek ne keyifli bize” halinde konuştu.

TBF Lideri Hidayet Türkoğlu’ndan Sarsıntı Açıklaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!