featured

Türkiye A Ulusal Erkek Voleybol Grubu’nun Yeni Başantrenörünü Belirli Oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR HABER

Türkiye A Ulusal Erkek Voleybol Ekibi’nin yeni başantreörünü muhakkak oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), bahisle ilgili açıklama yaptı.

Alberto Giuliani yeni başantrenör oldu

Türkiye Erkek Voleybol Ulusal Ekibi’nin yeni başantrenörü Alberto Giuliani oldu. TVF, İtalyan çalıştırıcının ekibin başına geçtiğini resmen açıkladı. TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ, açıklamalarda bulundu.

Resmen açıklandı

Federasyonun resmi internet sitesinde yayınlanan duyuruda yeni başantrenör açıklandı. Yapılan bilgilendirmede, “A Ulusal Erkek Voleybol Ekibimizin başantrenörlük misyonuna İtalyan antrenör Alberto Giuliani getirildi” tabirleri kullanıldı.

Üstündağ: “Alberto Giuliani’yi Filenin Efeleri’nin başına getirdik”

TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ, hususla ilgili açıklama yaptı. Üstündağ, “A Ulusal Erkek Voleybol Grubumuzda bugün itibariyle yeni bir devir başlıyor. Daha evvel ülkemizde muvaffakiyetle vazife yapan İtalyan başantrenör Alberto Giuliani’yi Filenin Efeleri’nin başına getirdik” dedi.

“Giuliani elde ettiği başarılarla kendisini ispatlamış bir antrenör”

Sözlerine devam eden TVF Lideri, “Giuliani elde ettiği başarılarla kendisini ispatlamış bir antrenör. Erkek Ulusal Ekibimiz için yanlışsız bir tercih yaptığımızı düşünüyoruz. Kendisine yeni misyonunda muvaffakiyetler diliyor, Türk voleybolu için iyi uğurlu olmasını dilek ediyorum” biçiminde konuştu.

Sosyal medyadan duyuruldu

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda ise İtalyan başantrenörün bir görseli kullanıldı. Paylaşıma, “Filenin Efeleri’nin Yeni Başantrenörü Alberto Giuliani!” notu düşüldü.

Giuliani: “Türkiye’ye dönüyorum lakin Ulusal Kadro’nun başına geçmenin onuruyla…”

Alberto Giuliani, yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Birkaç yıl sonra Türkiye’ye dönüyorum lakin Ulusal Kadro’nun başına geçmenin onuruyla… Bana bu fırsatı veren lidere ve federasyona teşekkür ederim”

Türkiye A Ulusal Erkek Voleybol Grubu’nun Yeni Başantrenörünü Belirli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!