featured

Ulusal Tekvandocu Muhammet Recep Çetinkaya Antalyaspor’a Transfer Oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalyaspor, ulusal tekvandocu Muhammet Recep Çetinkaya ile mutabakat sağladı. Kırmızı-Beyazlı kulüp, yeni transferi için imza merasimi düzenledi. İmzaya, Antalyaspor Kulübü Derneği İdare Konseyi Üyeleri Caner Canıtez, Erhan Onur Öntaş ve Murat Şimşek katıldı.

Olimpik muvaffakiyet bekleniyor

Murat Şimşek, Muhammet Recep’in 2009 yılında başladığı mesleğini 2014’ten beri ulusal ekip düzeyinde sürdürdüğünü ve hem ulusal hem de milletlerarası alanda kıymetli deneyimlere ve başarılara sahip bir atlet olduğunu vurgularken, genç tekvandocudan olimpik muvaffakiyetler da beklediklerinin altını çizdi.

Canıtez Muhammet Recep’in zati kendini kanıtladığını söyledi

Caner Canıtez ise Muhammet Recep Çetinkaya’nın, düzenlenen müsabakalarda kazandığı 4 Türkiye şampiyonluğunun yanı sıra, 3 Türkiye ikinciliği ve 3 Türkiye üçüncülüğü ile aslında kendini kanıtlamış bir sportmen olduğunu belirtti. Canıtez, atılan imzaların iki taraf için de güzel olması temennilerinde bulundu.

Çetinkaya’dan Antalyaspor Lideri ve yöneticilerine teşekkür

Muhammet Recep Çetinkaya, Antalyaspor Lideri Av. Aziz Çetin ve yöneticilere teşekkür etti. Çetinkaya, Bucak doğumlu olduğunu lakin Antalya’da büyüdüğünü ve bundan sonra hem ulusal ve memleketler arası arenada hem Türkiye’yi hem de Antalya’yı temsil edecek olmaktan ötürü büyük gurur ve heyecan duyduğunu söyledi.

Üçüncü kademe kıdemli antrenör dokümanı var

Muıhammet Recep Çetinkaya, spor mesleğinin yanında Akdeniz Üniversitesi Antrenörlük Eğitimi’nden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Çetinkaya ayrıyeten ‘Üçüncü Kademe Kıdemli Antrenör’ evrakına de sahiptir.

“Kırmızı beyazlı armamız ile muvaffakiyetlerinin devamını dileriz”

Antalyaspor Kulübü Derneği, Muhammet Recep Çetinkaya’ya hoşgeldin iletisi yolladı. Dernekten yapılan paylaşımda, “Genç atletimize beğenilen geldin der, kırmızı beyazlı armamız ile muvaffakiyetlerinin devamını dileriz.” sözleri kullanıldı.

Ulusal Tekvandocu Muhammet Recep Çetinkaya Antalyaspor’a Transfer Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!