featured

Kayseri’de Okullar Ortası Hentbol Turnuvası Düzenleniyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR HABER

5’er kadronun gayret vereceği okullar ortası gençler Hentbol Vilayet birinciliği gayreti Talas Spor Salonu’nda start verdi. Müsabakaların başlama ve sona erme tarihleri ise aşikâr oldu. Ayrıntılar…

Hentbol turvuvasına katılan ekipler aşikâr oldu

Talas Spor Salonu’nda başlayan müsabakalarda hangi liselerin katılacağı da aşikâr oldu. İşte turnuvaya katılan ekipler: Genç kızlar kategorisinde Celal Bayar Anadolu Lisesi, Özel Kayseri Simya Koleji Anadolu Lisesi, Fatma Kemal Timuçin Anadolu Lisesi, Şeker Anadolu Lisesi, Fevziye Memduh Güpgüpoğlu Spor Lisesi yer alırken genç erkekler kategorisinde ise Özel Kayseri Simya Koleji Anadolu Lisesi, Talas Atatürk Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi, Develi Ayhan Yıldırım Anadolu Lisesi, Fevziye Memduh Güpgüpoğlu Spor Lisesi ve Özel Kayseri Uğur Anadolu Lisesi

Özel Kayseri Uğur Anadolu Lisesi karşılaşmaya çıkmadı

Birinci müsabakalarda genç kızlarda Celal Bayar Anadolu Lisesi, Şeker Anadolu Lisesi’ni 14-6 mağlup ederken Fatma Kemal Timuçin Anadolu Lisesi, Özel Kayseri Simya Koleji Anadolu Lisesi’ni 22-1 üzere farklı mağlup etti. Genç erkekler kategorisinde Talas Atatürk MTAL, Özel Kayseri Simya Koleji Anadolu Lisesi’ni 15-4 mağlup ederken Özel Kayseri Uğur Anadolu Lisesi, Develi Ayhan Yıldırım Anadolu Lisesi karşısında karşılaşmaya çıkmadı ve hükmen galip sayıldı.

Müsabakalarda Kayseri bölgesi hakemleri vazife aldı

Müsabakalarda Kayseri bölgesi klasman, vilayet ve aday hentbol hakemleri vazife yaptı. Okullar ortası gençler hentbol vilayet birinciliği karşılaşmaları 12 Aralık 2022 Pazartesi günü oynanacak uğraşların akabinde son bulacak ve kupa-madalyalar sahiplerini verilecek.

‘’Takımlara muvaffakiyetler dilediler’’

Gençlik ve Spor Talas İlçe Müdürü Ferdi Şafak, Hentbol Kayseri Temsilcisi Mehmet Fatih Kaymaz ve Talas Spor Salonu Salon Şefi Feride Taşbakan okullar ortası hentbol gençler turnuvasının sağlıklı biçimde yürütülmesi için tüm hazırlıkları yaptıkları tabir ederek katılan gruplara muvaffakiyetler dilediler.

Kayseri’de Okullar Ortası Hentbol Turnuvası Düzenleniyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!