featured

Hentbol Haberleri: Sakarya Hentbol’da amaç kupa kazanmak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR HABER

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hentbol Grubu teknik grubu ve atletler, Sakarya’da hentbola olan ilginin düşüklüğü nedeniyle öğrencilerle buluşma günleri düzenlemeye başladı. Yapılan buluşmalarda amaçlarının de konuşulması üzerine Sakarya BBSK Hentbol Antrenörü Mehmet Fatih Işık, kupayı Sakarya’ya getirmek istediklerini söyledi. Ayrıntılar…

”Hedefimiz kupa”

Bir öğrencinin amaçlarını sorması üzerine antrenör Işık, “İnşallah Sakarya’da kıymetli muvaffakiyetleri elde edeceğiz ve buraya bir kupa kazandıracağız” dedi.

Adapazarı Atatürk Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle bir ortaya gelen teknik heyet ve öğrenciler, sohbet ettikten sonra soru ve karşılık kısmına geçildi. Öğrencilerin soruları üzerine sportmenler ve teknik takım maksatlarını dillendirdi.

Baş Antrenör Mehmet Fatih Işık, Sakarya’nın hentbol konusunda çok ileri bir düzeyde olduğunu aktararak hafta sonu kıymetli bir maça çıkacaklarını ve buradan da galibiyet almayı hedeflediklerini aktardı.

Sakarya BBSK Hentbol Antrenörü Fatih Işık, “Sporcularımızın disiplinli olmaları ve karakteristik özellikleri bizlerin bu ekibi oluşturmasında çok tesiri oldu. Oyuncularımız; kendini her koşuldu geliştirmiş, yeteneklerini en üst seviyeye çıkarmak ismine efor göstermiş ve bizlere bunu kanıtlayarak buralara gelmişlerdir. Her bir oyuncumuzu sizlerin nezdinde tebrik ediyorum. İnşallah Sakarya’da kıymetli muvaffakiyetleri elde edeceğiz ve buraya bir kupa kazandıracağız. Gayelerimiz çok büyük. Sizlerin de bize vereceği dayanak bu hususta çok kıymetli. Ben grubum ismine sizlere bir sefer daha teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinliğe Baş Antrenör Mehmet Fatih Işık ve Burçin Albayrak’ın yanı sıra oyunculardan Dusan Medic, Oğulcan Güney, Doğukan Karatay, Kadir Vedat Herseklioğlu, Ramazan Döne katıldı.

Hentbol Haberleri: Sakarya Hentbol’da amaç kupa kazanmak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!