featured

Yardımcı Daveti Yapan Volkan Demirel’e Ercan Taner Ulaştı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR-HABER

Deprem bölgesinden yaptığı sosyam medya paylaşımıyla durumun vehametini tüm çıplaklığıyla aktaran Atakaş Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, kendisine ulaşan Radyaspor yorumcularından ünlü spiker Ercan Taner’e durumun çok makûs olduğunu söyledi. Volkan Demirel, “Takımın birçoklarını topladık. Ancak durum vahim. Geceden beri ayaktayım. Felaket yaşadık” dedi.

Deprem ülkeyi büyük hüzne boğdu

Kahramanmaraş merkezi 7.7 büyüklüğündeki sarsıntı Türkiye’yi sarstı. Gaziantep’ten Şanlıurfa, Yeni Malatya, Kilis ve Hatay’a kadar bir çok vilayette tesirli olan sarsıntı ülkeyi büyük kedere boğdu. Birinci andan itibaren ağır bir halde arama kurtarma çalışmaları başladı. Spor dünyası da tek yürek oldu.

Volkan Demirel yardım daveti yaptı

Depremin etkilediği vilayetlerden biri olan Hatay’da vazife yapan ünlü futbol adamı Volkan Demirel, yürek burkan bir paylaşım yaptı. Demirel, toplumsal medyadan yaptığı paylaşımda gözyaşlarını tutamadı. Demirel, birçok ilin sarsıntıdan etkilendiğini vurgulayarak yardım daveti yaptı.

Volkan Demirel: Herkes perişan

Atakaş Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, “Biz kendi imkânlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz. Ne kadar imkân varsa, hepsini göndermenizi istiyorum. Yalnızca Hatay değil, etraf vilayetlerde de durum birebir. Herkes perişan. Herkes can çekişiyor. Allah isteği için yardım edin…”

Geçmiş olsun Volkan Demirel

Paylaşımında gözyaşlarını tutamayarak ağlayan Volkan Demirel’in daveti herkesi duygulandırdı. Görüntüyü izleyenler de gözyaşlarını tutamadı. Ajansspor olarak başta Volkan Demirel olmak üzere sarsıntıdan etkilenen tüm insanlarımıza bir sefer daha geçmiş olsun diliyoruz. Artık dayanışma ve birlik olma vakti.

Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel’den yardım çağrısı

Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve Hatay’dan da hissedilen sarsıntının akabinde toplumsal medya hesabından yardım davetinde bulundu.

Demirel paylaşımında, “Burada durumlar çok makus. Arkadaşlarımız enkaz altından çıktılar, hala enkaz altında olan tanıdıklarımız var. Hatay geneli felaket vaziyette. Kâfi hastane, ambulans vs. hiçbir biçimde kâfi yardım yok. Bir an evvel buraya yardım gelmesi lazım. Zira her şey çok makûs. Bir şeyler yapılması lazım, lütfen bir şey yapın” tabirlerini kullandı.

Yardımcı Daveti Yapan Volkan Demirel’e Ercan Taner Ulaştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!