featured

Onur Bulut: “Haklarını Helal Etmelerin İsterim”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayserispor ile olan sözleşmesini sonlandırarak Beşiktaş ile 3 yıllık kontrat imzalayan Onur Bulut, sarı-kırmızılı topluluktan helallik istedi.

“Kulüple görüşme yapmak üzere tarafıma müsaade verilmiştir”

Sosyal paylaşım sitesindeki hesabından açıklama yapan Onur Bulut, “Kayserispor tarafından transferime yönelik olarak diğer bir kulüple görüşme yapmak üzere tarafıma müsaade verilmiştir.

“Transferin son gününe kadar 1 milyon Euro getirmem…”

Aynı metinde transferin müsaade verilen kulübe 06.02.2023 tarihine kadar gerçekleşmemesi halinde biraz da beni düşünerek transferin son gününe kadar 1 milyon Euro getirmem halinde mukaveleyi feshetme hakkı tanınmıştır.

“Beşiktaş beni ne kadar istediğini ortaya koydu”

Tabii transferin son gününde bu meblağın ödenmesi pek beklenen bir durum olmadığı halde Beşiktaş beni ne kadar istediğini ortaya koyarak, bu fiyatı 1 gün içinde ödemek suretiyle Kayserispor ile olan mukavelemi feshederek yeni kontrat imzalamamı sağlamıştır.

“Herkes için güzeli olur inşallah”

Buradan emeği geçen tüm Kayserispor çalışanları ve Beşiktaş yetkililerine teşekkür ederim. Kayserispor taraftarına da, bugüne kadar verdikleri takviyeler için ayrıyeten teşekkürü bir borç bildiğimi ve haklarını helal etmelerini istediğimi bilhassa belirtmek isterim. Benden yana helal olsun. Herkes için güzeli olur inşallah” tabirlerini kullandı.

Onur Bulut: “Haklarını Helal Etmelerin İsterim”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!