featured

Nurullah Sağlam: “Hayatımın En Uzun 1 Dakika 40 Saniyesiydi”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR-HABER

Ülkemizde Gaziantepspor, Karşıyaka, Konyaspor, Mersin İdmanyurdu ve Gaziantep BB üzere ekipleri çalıştıran Teknik Yönetici Nurullah Sağlam, zelzeleye Gaziantep’te yakalandığını açıkladı.

“Çığlık atarak uyandım”

Radyospor’da Salim Manav’a konuşan Sağlam, “Deprem anını Gaziantep’te yaşadım. Hayatımın en uzun 1 dakika 40 saniyesiydi, o an hiç bitmedi. Zelzele anında uyuyordum, çığlık atarak uyandım ve aile bireylerimizle birlikte hayat üçgeni oluşturduk.

“Birçok arkadaşımızı ve dostumuzu kaybettik”

Bizler şükürler olsun düzgünüz. Lakin birçok arkadaşımızı ve dostumuzu kaybettik. Gaziantep’in kent merkezi bir nebze de olsun, ilçelere nazaran, öteki vilayetlere nazaran biraz daha âlâ. Dün Gaziantep’in Atalar Köyü’ne gittim; temel muhtaçlık su ve ekmek.

“İnsanlar çok makûs durumda”

Geceleri -10 dereceyi bulan soğuklar var, ısınma sorunu ve tuvalet sorunu var. Beşerler çok makus durumda. Dün bir cenazeye katıldım; kefen ve ceset torbasına gereksinim var.

“Lütfen sesimizi duysunlar”

Ne yazık ki beşerler kıyafetiyle toprağa gömülüyor. Aileler ıstırap yaşıyor. Lütfen sesimizi duysunlar” biçiminde konuştu.

57 yaşındaki teknik adam en son 2014 yılında Gaziantep BB’yi çalıştırmıştı.

Nurullah Sağlam: “Hayatımın En Uzun 1 Dakika 40 Saniyesiydi”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!