featured

Kayserispor’da Çağdaş Atan Kelamını Tuttu! Depremzede Kadir Hasan’ı Ziyaret Etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR HABER

6 Şubat günü meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki sarsıntılar büyük bir yıkıma yol açtı. Feci afetin akabinde Kahramanmaraş’ta enkaz altından çıkarılan Kadir Hasan, kaldırıldığı Kayseri Acıbadem Hastanesi’nde Kayserispor Teknik Yöneticisi Çağdaş Atan’ın ziyaretine gelmesini istedi. Atan, depremzedenin ziyaretine gitti.

“Çağdaş Atan hoca beni ziyarete gelir mi sanki?”

Kaldırıldığı hastanede kendisini tedavi eden hekimin birebir vakitte Kayserispor tabibi olduğunu öğrenenen Kadir Hasan, Kayserispor Teknik Yöneticisi Çağdaş Atan’ın ziyaretine gelmesini istedi. Kadir Hasan, “Çağdaş Atan hoca beni ziyarete gelir mi sanki?” diye sordu.

Atan: “Kardeşimizin ziyaretine koşa koşa geleceğim”

Çağdaş Atan ise yapılan bu davete kayıtsız kalmadı. Deneyimli teknik yönetici, “Bugün antremandan sonra kardeşimizin ziyaretine koşa koşa geleceğim. Çok geçmiş olsun” tabirlerini kullandı.

Çağdaş Atan hastaneye gitti, forma armağan etti

Çağdaş Atan, kelamını tuttu ve hastaneye giderek depremzedeyi ziyaret etti. Başarılı çalıştırıcı, ayrıyeten Kadir Hasan’a 10 numaralı Kayserispor forması ikram etti.

Kayserispor’da Çağdaş Atan Kelamını Tuttu! Depremzede Kadir Hasan’ı Ziyaret Etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!