featured

Antalyaspor Lideri Aziz Çetin: “Mark Mampassi İle Mukavele İmzalayacağız”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR HABER

Bugüne kadar Doğukan Sinik, Erdal Rakip ve Helton Leite’yi renklerine bağlayan Antalyaspor’da Lider Aziz Çetin, 4. transferi de resmen açıkladı. Birinci sefer Ajansspor’un duyurduğu Lokomotiv Moskova’dan Mark Mampassi’yi Antalya’ya getirdiklerini söyledi.

“Mark Mampassi geldi”

A Spor’a konuşan Çetin, “Mark Mampassi geldi, Lokomotiv Moskova’dan … Yarın sıhhat denetimine girecek, sorun çıkmazsa mukavele imzalayacağız. Satın alma opsiyonuyla kiralık olarak gelecek” dedi.

Emrecan Uzunhan için karar Nuri Şahin’de

Beşiktaş’tan Emrecan Uzunhan’ın transferiyle ilgili olarak da bilgi veren Çetin, “Emrecan Uzunhan ile ilgili görüşmeler var, son kararı Nuri Şahin verecek. Yarın görüşeceğiz, Nuri Şahin isterse herhalde kiralık olarak transferini yaparız” kelamlarına yer verdi.

“Sakatlanmasaydı Southampton’a giderdi”

Transfer gündeminin değerli isimlerinden Haji Wright ile ilgili de konuşan Aziz Çetin, “Şu an Haji Wright Antalyaspor’da, 8 Şubat’a kadar istediğimiz teklif gelmezse grupta kalacak. 8.5 milyon Euro’luk satın alma opsiyonlu teklif geldi, mecburî satın alma unsuru olmadığı için o teklifi kabul etmedik.

“Sakatlanmasaydı Southampton’a giderdi”

Transfer gündeminin değerli isimlerinden Haji Wright ile ilgili de konuşan Aziz Çetin, “Şu an Haji Wright Antalyaspor’da, 8 Şubat’a kadar istediğimiz teklif gelmezse kadroda kalacak. 8.5 milyon Euro’luk satın alma opsiyonlu teklif geldi, zarurî satın alma hususu olmadığı için o teklifi kabul etmedik.

Haji Wright için 10 milyon Euro’luk teklif

Lokomotiv Moskova’dan 10 milyon Euro’luk teklifi gördük. Lakin orada savaş var, ABD pasaportuyla gitmek istemedi biz de kendisine baskı yapamazdık.

İngiltere’den Southampton’dan teklif geldi. Son maçta sakatlanmasaydı ve bu süreçte 1-2 gol de atsaydı 10 milyon Euro’nun üzerinde de gidebilirdi” diye konuştu.

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın ilgisi

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın ilgisinden de bahseden Çetin, “Fenerbahçe ve Galatasaray da ilgilendi. Şu anda Harika Lig’den masada olduğumuz grup yok. 8 Şubat’a kadar tahminen teklif gelir” diye belirtti.

Bünyamin, Fernando ve Güray Vural…

Transferde ismi geçen Bünyamin Balcı, Fernando ve Güray Vural ile ilgili konuşan Aziz Çetin, “Bünyamin Balcı’ya Fenerbahçe’den, Fernando’ya da Beşiktaş’tan teklif gelmedi.

Güray Vural için Galatasaray’dan bizi kimse aramadı. Güray’ı armaışlar, O da bize gelip sordu. Ekipte kalmasının daha yanlışsız olduğuna karar verdik. Kendisi de maddi ve manevi özveri gösterdi” açıklamasını yaptı.

Antalyaspor Lideri Aziz Çetin: “Mark Mampassi İle Mukavele İmzalayacağız”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!