featured

Burak Yılmaz: Bana küfürler ediliyor, bu kadar mı berbatsınız?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR – HABER

Merkez üssü Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen zelzelenin akabinde Türkiye yasa boğulurken herkes tüm imkanlarıyla seferber oldu. Spor dünyası da adeta birbiriyle kenetlendi ve bölgeye yardımlarını iletiyor.

Hollanda Ligi kadrolarından Fortuna Sittard forması giyen Burak Yılmaz, toplumsal medyada katıldığı bir yayında Hollanda halkının depremzedeler için seferber olduğunu söyledi.

“Bana küfür ettiler”

Burak Yılmaz katıldığı bir yayında şu sözleri kullandı: “Bana bugün ‘Galatasaraylıların yaptığı yayına mı bağlanıyorsun?’ diyerek bir ton küfür geliyor, ben bağlanmayacağım da kim bağlanacak? 4 yılımı vermişim, neler kazanmışım neler vermişim? Her vakit yardım konusunda yanınızdayım ben.”

“Allah, Hollanda’da razı olsun”

Hollanda’nın seferber oluşuna da değinen Burak Yılmaz, “Allah, Hollanda’nın hepsinden razı olsun, bizim için seferber oldular. 17-18 milyonluk ülke, bizim her platformda önümüzdeler. Sanayi, tarım, futbol… Birtakım şeylerde şapkamızı önümüze koyup düşünelim. Ben, Ahbap’a bir bağış yaptım. Bir tır ayarladık. 7 kişilik bir aileyi Antalya’ya götürdük.” tabirlerini kullandı.

Burak Yılmaz: Bana küfürler ediliyor, bu kadar mı berbatsınız?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!