featured

Volkan Demirel: “Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR-HABER

Atakaş Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Türkiye’yi vuran sarsıntıdan etkilenenler için yürekleri dağlayan bir yardım daveti yaptı.

Deprem ülkeyi büyük kedere boğdu

Kahramanmaraş merkezi 7.4 büyüklüğündeki zelzele Türkiye’yi sarstı. Gaziantep’ten Şanlıurfa, Yeni Malatya, Kilis ve Hatay’a kadar bir çok vilayette tesirli olan sarsıntı ülkeyi büyük hüzne boğdu. Birinci andan itibaren ağır bir formda arama kurtarma çalışmaları başladı. Spor dünyası da tek yürek oldu.

Volkan Demirel yardım daveti yaptı

Depremin etkilediği vilayetlerden biri olan Hatay’da misyon yapan ünlü futbol adamı Volkan Demirel, yürek burkan bir paylaşım yaptı. Demirel, toplumsal medyadan attığı tweet’te gözyaşlarını tutamadı. Demirel, birçok ilin zelzeleden etkilendiğini vurgulayarak yardım daveti yaptı.

Volkan Demirel: Herkes perişan

Atakaş Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, “Biz kendi imkânlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz. Ne kadar imkân varsa, hepsini göndermenizi istiyorum. Yalnızca Hatay değil, etraf vilayetlerde de durum birebir. Herkes perişan. Herkes can çekişiyor. Allah isteği için yardım edin…”

Geçmiş olsun Volkan Demirel

Paylaşımında gözyaşlarını tutamayarak ağlayan Volkan Demirel’in daveti herkesi duygulandırdı. Görüntüyü izleyenler de gözyaşlarını tutamadı. Ajansspor olarak başta Volkan Demirel olmak üzere zelzeleden etkilenen tüm insanlarımıza bir sefer daha geçmiş olsun diliyoruz. Artık dayanışma ve birlik olma vakti.

Volkan Demirel: “Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!