featured

Tevfik Yamantürk’ü kınayan Ahmet Işık Çebi: “Buradan gitmek istiyorum!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
14:28

Beşiktaş’ta 2022 yılının son olağan divan şurası toplantısında siyah beyazlı kulübün Lideri Ahmet Işık Çebi açıklamalarda bulundu.

Konuşulanlar çok ağırdı

14:23

Çebi “O kadar mevzu var ki konuşacak Engelli Kadromuz için aktiflikte bulunacağım özür diliyorum. Çok garip bir divan toplantısı oldu sayın lider benden yaşca büyük olduğu için kendimi frenliyorum. Konuşulanlar çok ağırdı. Engin Baltacı Beyefendi, aile dostum, ‘Müsaade edin gideyim’ dedim. Manevi manada şahsi ve ferdî haller koyarak arbede ederek bir yere varamayız. birlik ve beraberlik yılı dedim lakin olmadı. Yüzyüze konuşuruz sayın Divan Şurası’nın ikinci lideri olarak aramasından neden rahatsızlık duydu bilmiyorum.

Beşiktaş’ın çocuğu itirazı

14:07

Disiplin konusunda tek bir şey söyleyeceğim tüzüğümüzü okuyun. Cezayı alan kişi kendi istersen divan heyetine taşır idarenin yetkisinde değil. O gün Şenol Güneş burdan gönderildi. Hocamız ile ilgili konuşmaya gerek yok. Ahmet Parıltı Çebi Beşiktaş’ın çocuğu diye itiraz etmişler Trabzon’un çocuğu deyince itiraz etmediniz buna mı ediyorsunuz. Ben beş tane hoca göndermedim. Taraftarın gönlündeki hocayı getirdik Sergen hocayı durdurduk kendi gitmek istedi. Lider Karaveli altyapı hocasıydı. Şenol Güneş beşinci hoca diyorsunuz.

Burayı yönetecek adam yok burada demek güzel değil

14:14

3 sene evvelini hatırlatayım. Elektrik sorunu vs., 6 aylık maaş ödenmemişti, borçsuzluk yazıları yoktu. Bu süreci, cebimizdekini koyarak. Kefalet vererek ayakta tutmaya çalıştım. Burayı yönetecek adam yok burada demek güzel değil.

Ethem Sancak konusunda

14:15

Disiplin konusunda tek bir şey söyleyeceğim tüzüğümüzü okuyun. Cezayı alan kişi kendi istersen divan şurasına taşır idarenin yetkisinde değil.

Bu abesle iştigal açıklamayı kınıyorum

14:17

Divan Lideri Tevfik Yamantürk’ün “Komşuluk da yapmak istemeyiz. Allah korusun akraba da olmak istemeyiz” kelamlarına Çebi “Ben kimseyle iştirak yapmayı düşünmüyorum. Kimseyle de komşu olmayı düşünmüyorum. Bu abesle iştigal açıklamayı kınıyorum.”

Pandemi devrinde 4 tane kupa geldi

14:18

Pandemi periyodunda 4 tane kupa geldi buraya. Kolum kırıldı, 3 defa kovid oldum. Herkes konutunda oturduğu vakitlerde ben buralarda çaba ettim. Tenkide varım. Hakaret yemek, aşağılanmak değerli değil diyemezsin.

Pandemi olmasa 2 milyar daha az borçlu olurduk

14:24

Pandemi 115 Milyon Euro yük getirdi. Yaklaşık 2 milyar 300. Toplam 3 milyar lira, benim yönetimimden kaynaklanmayan sorun var. Pandemi olmasa 2 milyar daha az borçlu olacaktı bu kulüp. İnsaf. Yapılan yanlış hiçbir şey yok. Elimizden gelenin en düzgününü yapıyoruz

700 milyon futbolculardan ziyan var

14:25

300 milyon ziyan ettik dedim. Boyd, 180 milyon kulübe yük olmuştur. Ljajic, 220 milyon TL yükü. Lens’in 240 milyon TL. Douglas’ın 80 milyon. 700 milyon, kullanılamayan futbolculardan yapılmış bir ziyan var.

Müsaadenizle ben buradan şu an için gitmek istiyorum

14:26

Çok fazla bahis var fakat müsaade edin, çok yorgun ve berbat bir divan konseyi geçiriyorum. Müsaadenizle ben buradan şu an için gitmek istiyorum. Zira hiç güzel olmayan bir stille başlayan konuşmayla, bu ortamın bu hale gelmesi Beşiktaş’a yakışmamıştır.” diyerek kelamlarını noktaladı.

Tevfik Yamantürk’ü kınayan Ahmet Işık Çebi: “Buradan gitmek istiyorum!”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!