featured

Şenol Güneş’ten Caner Erkin Ve Transfer Açıklaması: “Ocak Ayında Mümkün”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR-HABER

12:31

FIFA Dünya Kupası nedeniyle Spor Toto Muhteşem Lig’e verilen ortayı 16 Aralık Salı gününe kadar Antalya Gloria Sports Arena’da kamp yaparak kıymetlendirecek olan Beşiktaş’ta Teknik Yönetici Şenol Güneş, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Güneş, Caner Erkin tezleri hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

“Oyunu nasıl geliştireceğimize bakacağız”

12:23

Yoğun bir haftaya gireceklerini belirten Güneş, “Bir haftayı ağır geçireceğiz. Karşılaşma üzere antrenman yapacağız. Oyunu nasıl geliştireceğimize bakacağız. Boş alan yaratmada kasveti olanlar var. Topa sahip olmak, top kaybı yapmamak gerekiyor. Antaya’da ambiyans âlâ.

Şenol Güneş sakat oyuncular hakkında bilgi verdi

12:41

Kamp yerinden mutluyuz. 3 hazırlık maçı yapacağız. Birinci karşılaşmada kimi yorgunluklar olabilir. Sakatlık olarak Ghezzal burada lakin tedavisi başka yapılıyor. Rachid Ghezzal’in Şubat başında kadroya katılacağını düşünüyoruz. Umut Meraş yarın katılır. Josef de Souza da haftaya gelecek. Sakatlık riski olmadan çalıştırmak istiyoruz. O da arzulu” dedi.

“Şu an için hiçbir oyuncu satmıyoruz”

12:25

Transfer durumu ile ilgili de konuşan Güneş, “Şu an için hiçbir oyuncu satmıyoruz hiçbir oyuncu da almıyoruz. Ocak ayında bunlar mümkün. Benim gidecek kalacak diye bir yorumum yok. Futbolcular, kendilerini kalacağını, istediğini göstermeli.

“Sürekli yanılgı yapıyorsa gider”

12:26

Eksik varsa düzelteceğiz. Daima yanılgı yapıyorsa masraf. Bizim için öncesi yok. Bütün oyuncularla en düzgününü yapacağımızı düşünüyoruz. Devreye kadar aslında bu oyuncular var. Her maçı kazanmak istiyoruz. Oyuncular Beşiktaş’a ahenk sağlamak zorunda” biçiminde konuştu.

“Değişik dizilişlerle ahenk sağlamalıyız”

12:27

Açıklamalarına devam eden Güneş, şu tabirleri kullandı: “Sistemler değişiklikler gösterilebilir. Değişik dizilişlerle ahenk sağlamalıyız. Dünya Kupası’ndan örnek verirsek bir grup skoru alıyor sonra apayrı bir formasyona geçiyor. Skoru korurken farklı dizilişte oynuyor.”

“Caner ile bir telefon görüşmesi yapmadım”

12:28

Karagümrük’ten ayrılan Caner Erkin ile görüşmediğini söyleyen deneyimli çalıştırıcı, “Caner ile bir telefon görüşmesi yapmadım. Şu an için Caner Erkin ile bir isteğimiz yok. Ne Valerien Ismael ne Caner Erkin ile görüşmem olmadı.

“Hiçbir oyuncuya davetim yok”

12:28

Olmayan bir şeyi cevaplamamı istiyorsunuz. Hiçbir oyuncuya davetim yok. Eldeki oyuncularla devam edeceğim. Transfer ayında hangi oyuncunun kalacağına gideceğine dair ben karar vermeyeceğim. İdareye bildireceğim” diye konuştu.

“Neymar’ı isterim”

12:34

Güneş, “İlla isim istiyorsanız Neymar’ı isterim. Ronaldo anlaşmış başı karışmasın. Latife bir yana bunlar dünya çapında oyuncular. Dünya ne kadar yeterliyse biz o kadar rahatız. Yanında savaş oldu sen ne kadar rahatsın. İnsan ve dünya. Bizde Barış çok var.. Bizde güvenlikte var, performans antrenörü var… Hoşlukları öne çıkaralım” dedi.

“Şampiyonlar Ligi’nde kümeden mağlubiyetsiz çıkmak da zordu”

12:33

Başkan Ahmet Işık Çebi’nin, ‘Şenol Güneş ile Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşamak istiyorum’ kelamlarına de karşılık veren Güneş, “Başkan da sıkıntı olduğunu biliyor. Lakin bir vizyon çiziyor. Buradan kaos çıkarmak mümkün değil. Şampiyonlar Ligi’nde kümeden mağlubiyetsiz çıkmak da zordu. Tepeye çıkmak o denli kolay değil. Çıktıktan sonra orada kalmak gerek” diyerek kelamlarını tamamladı.

12:40

Şenol Güneş’ten Caner Erkin Ve Transfer Açıklaması: “Ocak Ayında Mümkün”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!