featured

Rıdvan Dilmen Üstün Lig’deki Adana Demitspor-Fenerbahçe maçını birinci yarısını yorumladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR-HABER

Spor Toto Üstün Lig’in 22. haftasında oynanan Adana Demirspor-Fenerbahçe maçının birinci yarısı 0-0 noktalandı. Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, TV 8,5’ta yayınlanan Yüzde Yüz Futbol programında değerli değerlendirmelerde bulundu.

“Kulübün hakkını yediler yediler doymadılar”

2001 şike sürecinden bu yana Fenerbahçe’nin çok falza haksızlığa uğradığını düşünen Dilmen “”2011’den beri bu kulübün hakkını yediler yediler doymadılar. Fenerbahçe her şeye karşın oynuyorsa ben büyük hürmet duyarım. Çok zormuş Fenerbahçeli olmak. Ne istiyorsunuz hala Fenerbahçe’den?” dedi.

“3-0 4-0 olursa şaşırmayın”

Maçın çok sert geçtiğini ve hakemlerin Fenerbahçe aleyhine kararlar verdiğini söyleyen Rıdvan Dilmen “Fenerbahçe topluluğuna seslenişte bulunayım. 3-0, 4-0 mağlup olunursa ‘a’ demeyin sakın. Yok Arda, yok İrfan Can neden bu türlü falan demeyin. Milletin gözünün önünde tekme tokat bir maç oluyor. Evvelce vardı bu türlü şeyler.” sözlerini kullandı.

“Yapmayın yazıktır”

Fenerbahçe’ye yapılan haksızlıkların armasındaki Türk bayrağına saygızılık olduğunu vurgulayan futbol adamı “Fenerbahçe’nin de göğsünde Türk bayrağı arması var, yapmayın yazıktır.” dedi.

“Milletin gözü önünde tekme tokat”

Maçın hakeminin yüksek sertlik dozajına müsade ettiğini söyleyen Dilmen “Vallahi ayıp ya! Milletin gözünün önünde tekme tokat. Bu türlü dayak olmaz, pes!Ve buna müsaade veren bir hakem! İntikam hissiyle oynayan bir rakip. Neden intikam almak istiyorlarsa? Valencia’nın penaltısına bakılmadı, Mert’in orasına burasına o kadar mühlet bakıldı.” dedi.

Rıdvan Dilmen Üstün Lig’deki Adana Demitspor-Fenerbahçe maçını birinci yarısını yorumladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!