featured

Hünkar Memnun’dan Levent Özçelik’e Harry Kane Göndermesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR-HABER

Katar’da devam eden 2022 Dünya Kupası’nda İngiltere-Senegal maçını anlatan TRT spikeri Hünkar Keyifli, Harry Kane’in attığı goldeki anonsuyla kurumun efsaneleşmiş spikerlerinden Levent Özçelik’e adeta selam yolladı.

Mutlu’da Özçelik’i hatırlattı

Hünkar Keyifli, İngiliz futbolcunun golü atmasını “Harry Kane, Harry Kane, Harry Kane” diyerek anlattı. Bu anons da akıllara Levent Özçelik’in 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Kane’in Almanya’ya attığı goldeki anonsunu akla getirdi.

“Harry Harry Harry Kane” klişe oldu

Özçelik, Kane’in golünü, “Harry Kane, Harry, Harry, Harry Kane! Fişi çekti Harry Kane, Wembley yıkılıyor, İngiltere 2-0 yaptı” diye anlattı. Levent Özçelik’in Kane’in golünü anlatma biçimi, toplumsal medyada trend topic oldu. Hala da vakit zaman bu anons viral görüntü olarak paylaşılıyor.

Sosyal medya Özçelik’i istiyor

TRT’nin genç spikerlerinden Hünkar Memnun da Dünya Kupası’nda birinci golünü atan Kane’in golünü anonslarken adeta Özçelik’e nazire yaptı. Dünya Kupası başladığından bu yana toplumsal medyanın en çok maç anlatmasını istediği isimlerin başında Levent Özçelik geliyor.

Tarihi 4-3’lük maçı radyoda anlattı

1984 yılından bu yanadır aralıksız olarak 38 yıldır TRT bünyesinde yer alan Levent Özçelik, gerek televizyon gerekse de radyodan binlerce maç anlattı. Fakat radyoda anlattığı ve Fenerbahçe’nin 3-0 geriden gelerek Galatasaray’ı Türkiye Kupası’nda 4-3 yendiği maç başka bir yere sahip.

UEFA Kupası onun sesiyle geldi

Bu maçın da önünde yer alan bir öbür efsane Levent Özçelik anlatımı kuşkusuz Galatasaray’ın 2000 yılında Danimarka’nın başşehri Kopenhag’da Arsenal’i penaltılarla yenip UEFA Kupası’nı kazandığı maç oldu. Maçı saniye saniye yaşayarak anlatan Özçelik, son penaltı için topun başına geçen Popescu’ya “Haydi oğlum! Atarsa kupa bizim” dedi. Gerçekten Popescu topu ağlarla buluşturdu Özçelik de gözyaşları için “Allah’ım sana şükürler olsun, kupa bizim” dedi.

Levent Özçelik çok yeterli horon oynar

1963 Trabzon doğumlu olan ve hukuk okuyan Levent Özçelik, futbol dışında birçok spor branşını da anlattı. Âlâ bir folklor oyuncusu da olan Özçelik, şahane horon oynuyor. Özçelik halihazırda TRT Spor’da moderatörlük de yapmaya devam ediyor. Özçelik, Cem Dizdar ve Erdal Beğenilen ile birlikte Futbol Aklı programında yer alıyor.

Mutlu, ulusal maçlarla parladı

İngiltere-Senegal maçında Levent Özçelik’e bir nevi hürmet duruşunda bulunan Hünkar Memnun ise 1982 Yozgat doğumlu. 40 yaşındaki Memnun, imtihanla girdiği TRT’de hem maç anlatıyor hem de çeşitli programlarda moderasyon yapıyor. Keyifli, bilhassa ulusal maçlardaki spikerliğiyle parladı ve kamuoyunun dikkatini çekti.

Hünkar Memnun’dan Levent Özçelik’e Harry Kane Göndermesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!