featured

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk ve Başkanvekili Erden Timur Değerli Açıklamalarda Bulundu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk ve Başkanvekili Erden Timur, YouTube’da yayınlanan Spor Gecesi isimli programa katıldı. İkili, 10 ili etkileyen Kahramanmaraş merkez üslü olan 7,7, 7,6’lık sarsıntıların mağdurları için değerli açıklamalarda bulundu.

Okan Buruk: “Ne kadar duyalı olduğumuzu gördük”

Deprem mağdurlarına yapılan yardımların sürmesi gerektiğini vurgulayan Buruk “Ne kadar hassas olduğumuzu bir defa daha gördük lakin zelzele bölgelerine yardımı ne kadar uzun vadeye taşıyabiliyorsak çok daha değerli olacak. Bizim bunun ucundan hiç bırakmamamız gerekiyor.” dedi.

Okan Buruk: “Saatte bir gözyaşlarına boğuluyoruz”

Deprem sonrası ortaya çıkan tabloya karşı hissettiklerini anlatan başarılı teknik yönetici “Saatte bir gözyaşlarına boğuluyoruz. Hayat şu an hepimiz için boş. Hayatın ne kadar boş olduğunu, yapılan hengamelerin, sevinçlerin ne kadar değersiz olduğunu anladık. Pazar günü maç oynadık, pazartesi çok mutsuz uyandık.” sözlerini kullandı.

Okan Buruk: “Her şey çok zor”

Deprem sonrası oradaki durumu Gökhan Zan’dan öğrenen Buruk “Volkan Demirel ile görüşme bahtım olmadı. Ne kadar istesem de Volkan Hocanın ne kadar yorgun olduğunu gördük. Gökhan Zan ile bir görüşme bahtım oldu. Çok güçlü kaideler, her şey çok güç.” dedi.

Erden Timur: “İlk gün yardım toplama merkezi oluşturduk”

Çok büyük bir afet yaşandığına değinen Erden Timur “Çok büyük bir yıkım var bölgede maalesef. Bugüne kadar afetlerle kıyaslanamayacak derecede büyük bir afet. Expo deposunu tuttuk burada. Çabucak birinci gün yardım toplama merkezi oluşturduk.” dedi.

Erden Timur: “Tamamen takım işi”

Deprem bölgesinde organize olmanın değerine vurgu yapan Timur “Burası, sarsıntı bölgesi büsbütün bir takım işi. İstanbul’da 76 tırın organize edilmesi, burada yapılanlar büsbütün organize olduğumuz için. Liderimiz, idare konseyi, Metin beyefendi, ultrAslan herkes işin içinde.” tabirlerini kullandı.

Erden Timur: “Tutuklanmaları gerekiyor”

Oluşan yıkımda tedbirsizliğin büyük tesiri olduğunu savunan Timur “Binayı yapanlar tutuklanıyor fakat imzayı atanların da tutuklanması gerekiyor.” dedi.

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk ve Başkanvekili Erden Timur Değerli Açıklamalarda Bulundu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!