featured

Galatasaray Lideri Dursun Özbek’ten Açıklama: “Transfer Yapılacak”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Adana Demirspor ile 2-2 berabere kaldıkları müsabaka sonrası açıklamalarda bulundu. Özbek; Mecidiyeköy projesi, kadronun genel durumu ve transfer süreci hakkında da konuştu. İşte Özbek’in açıklamaları…

“Kamp çok hoş geçiyor”

İyi bir kamp devri geçirdiklerini belirten Özbek, “Kamp çok hoş geçiyor. Esasen hoş bir otelde kalıyorlar. Oyuncuların morali çok düzgün, alanlar çok güzel, kadronun havası da çok âlâ. Oyuncularla görüştüm. Münasebetiyle uygun bir hazırlık periyodu geçiriyoruz” dedi.

“Mecidiyerköy’deki projemizle ilgili bir lansman yaptık”

Mecidiyeköy’deki proje hakkında kelamlarına devam eden Özbek, “Dün Mecidiyerköy’deki projemizle ilgili bir lansman yaptık. 100’e yakın basın mensubu katıldı. Bu basın mensuplarının yaklaşık 60 tanesi gayrimenkulla ilgili. Hem spor hem de iktisatla ilgili de basın mensupları vardı. Bu kadar insanın Mecidiyeköy projesine ilgi göstermesi Galatasaray için ve yapılan projelerin ne kadar manalı olduğu açısından çok pahalı buluyorum.

“En düzgün teklifi Nevita verdi”

Biz bu proje için ağustos ayında ihaleye çıktık. İhalede katılan firmalar ortasında Nevita en âlâ teklifi vererek bu projenin yabancılara satışı için olan kısmı ihalesini kazanmış oldu. Ondan sonra gelen firmayla ortasında yaklaşık olarak 2 milyon Dolar fark vardı.

“Aslan üzere bir proje geliyor”

Dolayısıyla ben buradan Nevita firmasına, çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Projemize ilgi gösterdiler. Çok kıymetli ve Galatasaray’a yakışan bir proje, Aslan üzere bir proje geliyor. Buradan çağrım Galatasaraylılara: Bu projeye ilgi göstersinler ve bir an önce satışları tamamlayalım” biçiminde konuştu.

“Elbette ki transfer yapılacak”

Transfer çalışmalarına da değinen Özbek, “Şu an zati uzunca bir ortadayız. Elimizdeki takımın performans değerlendirmeleri yapılıyor. Buna bağlı olarak da bir rapor hazırlanacak ve idareye verilecek. Transferin başlamasına daha hayli var, raporun hazırlanmasını bekliyoruz. Şayet bir gereksinim varsa, elbette ki transfer yapılacak” diye konuştu.

Galatasaray Lideri Dursun Özbek’ten Açıklama: “Transfer Yapılacak”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!