featured

Fredrik Gulbrandsen: “Binanın Üstüme Çökeceğinden Emindim”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Spor Toto Üstün Lig gruplarından Adana Demirspor’un yıldız futbolcusu Fredrik Gulbrandsen, 10 vilayetimizi vuran zelzele sonrası TFF’nin ligleri 1 hafta ertelemesine reaksiyon gösterdi.

“Biz nasıl futbol oynayacağız?”

Deprem anınında yaşadıklarını anlatan Gulbrandsen, “‘1 hafta!’ Birçok insan zelzeleden ötürü hayat gayreti verirken biz nasıl futbol oynayacağız? Aklım almıyor! Hala travmanın tesiri altındayım” sözlerini kullandı.

Fredrik Gulbrandsen, TFF’ye reaksiyon gösterdi

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili vuran sarsıntıda Adana’da bulunan Adana Demirsporlu Fredrik Gulbrandsen, o anlarda yaşadıklarını toplumsal medyadan paylaşırken Türkiye Futbol Federasyonu’na reaksiyon gösterdi.

“Aklım almıyor”

TFF’nin ligleri 1 hafta ertelemesine sert reaksiyon gösteren Guldbrandsen, “Federasyon, ligleri 1 hafta tatil etme kararı aldı. ‘1 hafta!’ Bir çok insan sarsıntıdan ötürü ömür uğraşı verirken biz nasıl futbol oynayacağız? Aklım almıyor! Hala travmanın tesiri altındayım. Hala o anları düşünüyorum” dedi.

“‘Artık sonum geldi’ diye düşündüm”

Gulbrandsen yaşadıklarını da anlatırken, “15. kattaki dairemde uyuyordum. Uyandığımda ‘evet, artık sonum geldi’ diye düşündüm. Kapıya gerçek emeklerken binanın üstüme çökeceğinden emindim.

“Şanslıydım ki sağ kurtulabildim”

Ancak çok şanslıydım ki sağ kurtulabildim. Birçok insanın neler hissettiğini hayal bile edemiyorum. Kalbim sizlerle” denildi.

Fredrik Gulbrandsen: “Binanın Üstüme Çökeceğinden Emindim”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!