featured

Fenerbahçeli Serdar Muhterem’den Galatasaray’a arma göndermesi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe’nin Ulusal stoperi Serdar Aziz Tivibu Spor ekranlarında merak edilenleri cevapladı.

ilk kere 32 yaşında Jesus ile gördüm

Serdar Aziz kelama teknik yöneticisi Jesus ile başlarken “Jorge Jesus taktik antrenmanlarında bize defans çizgisini öğretti. Hayatımda birinci kere gördüm. 32 yaşındayım. Bu türlü bir sistemi, taktiği birinci kez gördüm. Birçok kişinin şaşırdığını varsayım ediyorum. Kolay üzere duruyor lakin bugüne kadar kimse yaptırmadı.

Gözünden hiçbir şey kaçmıyor

Daha evvel Jorge Jesus için “Büyük hoca” diyen Serdar Aziz “Jesus’la geldiğinden bu yana aramız düzgün. Agresif bir antrenör. Ben agresif antrenörleri seviyorum. Kim olursa olsun, oyuncu ayırt etmiyor. Kurt bir hoca, bu bizim için değerli. Bizden daima atak istiyor. Mesleği de ortada. İdman metotları da belirleyici oluyor. Gözünden hiçbir şey kaçmıyor. Ardı dönükken bizi görüyor. Yaptığımız her şeyi tahlil ediyor” dedi.

Hanım Arsenal’i istiyor

UEFA Avrupa Ligi’nde hangi rakip gelsin istersin? sorusuna Serdar Aziz “Hanım Arsenal’i istiyor. Biraz sıkıntı olur lakin üstesinden geliriz dedim. Arsenal gelsin, hoş olur.” diyerek gülümseten bir cevap verdi.

Kazanma alışkanlığını yakaladık

Şampiyonluk için Aziz “Sezon başından beri, taraftarımız evvel bize aşıladı. Hocamız da aslında şampiyon bir hoca. Onu bize ziyadesiyle aşılıyor. Şampiyonluktan öteki hiçbir şey düşünmüyoruz. Olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Yeterli giden bir süreç, kazanma alışkanlığı da yakaladık. Kaldığımız yerden devam edersek sonuna kadar inanıyoruz.”

Bizim maksadımız rekor değil

103 gol rekoru için Serdar Aziz “Baskı yaratmıyor. Gol atmak değerli lakin bizim maksadımız rekor değil, şampiyon olmak. Forvetlerimiz çok gol atsın, gol hükümdarı olsun. Hepsi en uygunlarını hak ediyor. Ancak biz şampiyonluğa odaklandık. Maçı kazanmak, daha az gol yemek değerli bizim için.”

Tek öptüğüm arma Fenerbahçe arması

Sadece Fenerbahçe armasını öptüğünü söyleyen Aziz “Zor bir durum alışılmış ki ezeli rakipten gelmek. Fakat taraftar geldiğim birinci gün beni tribünlere çağırdı. Onlar beni bağrına bastı, çok âlâ karşıladı. Ben de o gün Fenerbahçe armasını öptüm. Tek öptüğüm arma Fenerbahçe arması. Yanlış anlaşılma olmasın, bunu her yerde yapmayız” dedi.

Sergio Ramos benzetmeleri

Ünlü İspanyol oyuncu Ramos’a benzetilmesi konusunda ise “Açıkçası benzetiyorum biraz. Adamın inanılmaz bir mesleği var. Tatilde denk gelmemiz hoş bir tesadüf oldu. Tanıştım, konuştum biraz. Çok sıcak kanlı. Onun bir belgeselini izledim. Çok eğlenceli bir insan. Mesleği kupalarla dolu. Dünyanın en yeterli savunma oyuncusu mükafatını aldı sanırım. Yakından da tanımak hoş oldu. Benzetiyorum kendimi, takip ediyorum”

Fenerbahçeli Serdar Muhterem’den Galatasaray’a arma göndermesi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!