featured

Fenerbahçe’den Birlik Çağrısı! 3 Büyüklerin Logosu Yardım Tırında

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR HABER

Kahramanmaraş merkezli sarsıntıların akabinde tüm Türkiye yaralarını sarmak için afet bölgesine hareket etti. Toplam 10 vilayette can kaybına neden olan zelzelenin akabinde yardım çalışmaları başlatıldı. Futbol grupları düzenlenen kampanyaların en önlerinde yer aldı.

Fenerbahçe tırlarla afet bölgesinde

Fenerbahçe, Şükrü Saraçoğlu’nda oluşturulan toplama merkezinde vatandaşların gönderdiği yardımları düzenleyerek tırlara yükledi. Sarı-Lacivertliler, onlarca aracı afet bölgesine göndererek, depremzedelere büyük takviyede bulundu.

Kulüpten birlik çağrısı

Fenerbahçe, kulübün internet sitesi ve toplumsal medya hesabından yayınladığı bir açıklama ile tüm Türkiye’ye birlik beraberlik çağısı yaptı. Sarı-Lacivertliler, zelzeleden etkilenen vatandaşların bulunduğu bölgeye gönderdiği son üç tıra ezeli rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş’ın da logosunu ekleyerek beraberlik örneği verdi.

Fenerbahçe’den açıklama

Fenerbahçe’nin yayınladığı açıklamaya şu sözler ile başlandı: “6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve tüm ülkemizi etkileyen sarsıntı felaketinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, milletimize başsağlığı diliyoruz”

“Üzerimize düşeni yapmaya, onların yanında olmaya da devam edeceğiz”

Fenerbahçe, “Ülkemizi yasa boğan bu felaketin birinci gününden itibaren zelzeleden etkilenen vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. Muhtaçlık duyulduğu her an üzerimize düşeni yapmaya, onların yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

“Kulüplerimizin logolarının birlikte yer aldığı 3 tırı afet bölgesine gönderdik”

Sarı-Laciverliler, “Bu sıkıntı günlerde, hepimizin birlik beraberlik içinde yaralarımızı sarmaya ve birbirimizle kucaklaşmaya gereksinimimiz var. Bugün, bu birlikteliğin göstergesi olması ismine kulüplerimizin logolarının birlikte yer aldığı 3 yardım tırını yardım merkezlerimizden afet bölgesine yanlışsız yola çıkardık” dedi.

“Türk Futbolu için birlik ve beraberlik miladı olmasını diliyoruz”

Kulüpten yapılan açıklamanın sonunda ise “Kulüplerimizin birlik ve beraberlik içinde, vatandaşlarımızın yanında ve ülkemizin buyruğunda olduğunu gösteren bu seyahatin, afet bölgesindeki vatandaşlarımıza şifa getirmesini, Türk Futbolu için birlik ve beraberlik miladı olmasını diliyoruz…” denildi.

Fenerbahçe’den Birlik Çağrısı! 3 Büyüklerin Logosu Yardım Tırında

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!