featured

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus kulüp televizyonuna konuşuyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR-HABER

17:10

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus dün oynanan ve hakem yanlışlarının çok tartışıldığı adana Demirspor-Fenerbahçe maçının akabinde kulüp televizyonuna değerli açıklamalarda bulunuyor.

“Normal bir hakem idaresi olsa kazanırdık”

17:14

Dün maçta verilen kararlar sonrası mağdur durumda olduklarını söyleyen Portekizli çalıştırıcı “Dün yaşananlardan sonra hem biz hem taraftar mağdur oldu. Elbet diyebileceğimiz durumlarda hakem yanlışları oldu. 2 tane net penaltımız vardı. VAR devreye girmek istemedi. Fenerbahçe bu durumdan yara aldı. Uygun bir maç çıkardık. Olağan bir hakem idaresi olsaydı o maçı kazanırdık” dedi.

“Yıllardır bu işi yapıyorum böylesini görmedim”

17:13

Kariyeri boyunca dünkü üzere bir hakem idaresine şahit olmadığını söyleyen Jesus “Türkiye’ye geldiğimden beri hakem hakkında konuşmadım. Dünkü yaşananlar bizim için fazlaydı. Yıllardır bu işi yapıyorum daha evvel bu türlü bir durum görmemiştim. Maç sonunda hakemin yanına gidip lisana getirmek istedim. Saygısız bir şey yapmadım. Son durumu kendisine belirtmek istemiştim.” sözlerini kullandı.

“Niyetim oyuncuları uzaklaştırmaktı”

17:16

Kırmızı kart gördüğü durumda niyetinin hakemi uzaklaştırmak olduğunu söyleyen tecrübeli teknik yönetici “Orada kendisine saygısız hiçbir telaffuzum olmadı. Maç bittiğinde hakemin etrafında çok fazla oyuncu vardı. Birinci niyetim Fenerbahçeli oyuncuları oradan uzaklaştırmaktı. Kendisine penaltılardan bahsetmedim bile. Lakin o bana kırmızı kart gösterdi. Kendisi bana saygısız telaffuzum olduğunu belirtti lakin benim ona o denli bir telaffuzum olmadı.” dedi.

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus kulüp televizyonuna konuşuyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!