featured

Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Tunceli’de Çocuklarla Bir Ortaya Geldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR HABER

Çocuklar Üşümesin Projesi çerçevesinde Tunceli’nin Pülümür ilçesine giden Fenerbahçe Lideri Ali Koç ile Fenerbahçe Yüksek Divan Şurası Lideri Uğur Dündar, öğrencilerle bir ortaya gelerek sohbet ettiler. Ayrıntılar…

Hediyeler veridli

Erzincan ve Hamburg Fenerbahçeliler Derneği tarafından Çocuklar Üşümesin Projesi organize edildi. Proje çerçevesinde Fenerbahçe Lideri Ali Koç ve Yüksek Divan Konseyi Lideri Uğur Dündar, Tunceli’nin Pülümür ilçesine geldi. Şehit Ayhan Kural İlkokulu’na geçen Lider Koç ile Dündar, burada öğrencilerle bir ortaya geldi. Uzun mühlet öğrencilerle sohbet eden Ali Koç, mont, atkı, bere ve eldiven armağan etti.

Başkan Koç’a, Vali Mehmet Ali Özkan, İlçe Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal, Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Gürsel Ekmekci, Belediye Lideri Müslüm Tosun, Vilayet Emniyet Müdürü Tolga Yılmaz, Tunceli Jandarma Bölge Kumandanı Tuğgeneral Nurettin Alkan ve Fenerbahçeliler katıldı.

Tunceli’de projeye katılan Fenerbahçe Lideri Ali Koç’a Galatasaraylı olduğunu lisana getirerek herkese muvaffakiyetlerini ileten Vali Mehmet Ali Özkan, “Bugün bizler için bir ayrıcalıktır. Tıpkı vakitte vilayetimizi anlatabilmek açısından bir farkındalık oldu. Lider, heyeti ile bir arada öğrencilerimize ikramlarıyla birlikte geldi. Fenerbahçe açısından da başka bir kazanım oldu. Bir Galatasaraylı olarak daima Galatasaray’a, Beşiktaş’a, Fenerbahçe’ye ve Trabzonspor’a kaliteli, hoş, adil ve adaletli bir dönem diliyorum” dedi.

”Proje ile şimdiye kadar 2 bin 500 çocuğa dokundular”

Tunceli’ye geldikleri için keyifli olduklarını ve güzel karşılandıklarını tabir eden Fenerbahçe Lideri Ali Koç ise, “İçimiz açıldı. Çocuklarla vakit geçirdik ve çok memnun olduk. Birkaç yıldır proje yürütülüyor. Çorbada bir tuzumuz olsun. Proje ile şimdiye kadar 2 bin 500 çocuğa dokundular. Bu bizim için çok çok kıymetli. Valimizin saydığı kulüpler aslında tarihî ve taraftar kitlesi olarak çok özel kulüpler. Bizler yalnızca sportif alanlarda değil, toplumsal alanlarda da faaliyet göstermek zorundayız” diye konuştu.

Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Tunceli’de Çocuklarla Bir Ortaya Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!