featured

F.Bahçe, Adana Demirspor Maçı Sonrası Harikulâde Toplanıyor! Ali Palabıyık…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR HABER

Adana Demirspor maçındaki hakem idaresinden sonra Fenerbahçe idaresi harika toplantı kararı aldı. Yöneticiler Selahattin Baki ve Erol Bilecek’in dün maç sonrası yaptığı sert açıklamalardan sonra gözler idareye çevrilmişti. Ayrıntılar…

”Ligden çekilelim”

Dün toplumsal medyada ortalarında kongre üyelerinin de olduğu taraftarlar kulüp idaresine “Ligden çekilelim” davetleri dahi yaptı. Ali Palabıyık ve Koray Gençerler’in maçtaki idaresine ateş püsküren sarı lacivertliler, idareden sert bir çıkış yapmasını talep ediyor.

”Hakemliği son bulsun”

Fenerbahçe idaresinin bugün yapacağı toplantıda nasıl bir tavır alacağı büyük merak konusu. Başkanvekili Erol Bilecek, dün yaptığı açıklamada bu sabahtan tezi yok Merkez Hakem Kurulu’unun (MHK) Ali Palabıyık’ın hakemliğine son vermesini talep etmişti. Selahattin Baki de Türkiye Futbol Federasyonu’nundan (TFF) maçın şifresinin açıklanmasını istedi.

”Ivan Bebek’i geçti”

Fenerbahçe İdare Heyeti Üyesi Selahattin Baki, Adana Demirspor müsabakasının akabinde maçın hakemi Ali Palabıyık ve TFF Lideri Mehmet Büyükekşi’yi amaç alan açıklamalar yaptı. Baki, Yıllardır burada yer etmiş, anti Fenerbahçe lobisi, MHK içine çöreklenmiş zihniyet, giderayak son bir darbe vurdu Fenerbahçe’ye… Ivan Bebek diye bir gurur, haysiyet mahrumu hakem vardı. Ali Palabıyık’ı tebrik ediyorum, onun da önüne geçti bu performansla. ” dedi.

”VAR olmasa golü vermeyecekti”

Selahattin Baki’nin maç sonu açıklamalarında hakemin golü VAR olmasa vermeyeceğini söyledi. Baki, ”Bu akşam yalnızca bu dönemin değil, son 4-5 dönemin özetini gördük. Ali Palabıyık, çok net söylüyorum, Fenerbahçe’ye operasyon yapmak için misyonlu gelmiştir bu maça. Beden lisanı, verdiği, vermediği kararlarla her şey ortada. Bir kadro daha fazla nasıl katledilebilir. Varsa örneği onu da konuşalım. Gol atıyoruz, net bir gol sayılmıyor. Üç tane net penaltımız verilmiyor. Son dakika beraberliği yakalıyoruz, net bir gol. VAR olmasa onu da vermemeye kalktı.” tabirlerini kullandı.

”Alt liglerde dahi görmek istemiyoruz”

Ali Palabıyık’ı alt liglerde dahi görmek istemediklerini açıklayan Baki, ”Sivasspor-Galatasaray maçında ‘ofsaytımsı’ skandalıyla rakibimize 3 puan. Bize bu üzere maçlarda 1 puanı sıkıntı toparlayacağımız senaryolar. Bir daha bu Ali Palabıyık’ı, Fenerbahçe maçını bırakın alt lig maçında bile görmek istemiyoruz. Ivan Bebek örneği çok değerli. O günden beri gördüğün en net topluluğun katledilişi. Hakemle tartışıyoruz, beden lisanındaki rahatlık, aleyhimize verdiği kararlardaki gülümsemeleri, atletimize karşı kullandığı üslup.”

F.Bahçe, Adana Demirspor Maçı Sonrası Harikulâde Toplanıyor! Ali Palabıyık…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!