featured

Denizlispor’dan Giray Bulak’ın Vali Talimatıyla Geldiği Argümanına Karşılık

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR HABER

Spor Toto 1. Lig takımlarından Denizlispor’da teknik yönetici Mesut Bakkal devri sona erdi. Yeşil-Siyahlı kulüp, daha evvel de kadroda misyon yapmış Giray Bulak ile mutabakat sağladı. Bu muahedenin, Denizli Valisi Ali Fuat Atik’in ve Karadenizliler Derneği’nin isteği doğrultusunda yapıldığı tezlerine karşılık verildi.

Denizlispor, “Teknik yönetici Mesut Bakkal ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmamızın akabinde idare konseyi olarak hoca konusunda çalışmalar yaptık. Kulübümüze faydalı olacağına inandığımız teknik yöneticiler içerisinde, daha evvel de kulübümüze hizmet etmiş deneyimli teknik yönetici Giray Bulak ismi üzerinde mutabık kaldık. Pahalı hocamızla yaptığımız görüşmelerin olumlu sonuçlanması üzerine kendisiyle muahedeye vardı.” tabirleri ile açıklamaya başladı.

“İddialar gerçeği yansıtmamaktadır”

Kulüpten, “Teknik yönetici Giray Bulak’ın kadronun başına getirilmesinin, Sayın Valimiz Ali Fuat Atik ve Karadenizliler Derneği’nin isteğiyle olduğu ile ilgili basında çıkan haber ve tezler gerçeği yansıtmamaktadır.” denildi.

Devam eden açıklamada, “Sayın Valimiz bugüne kadar daima destekçimiz olmuş ve olmaya devam etmektedir. Hiç bir vakit bu mevzuda iç işlerimize karışmamış ve idaremize olan itimadını daima göstermiştir. Bu vesileyle Valimiz Sayın Ali Fuat Atik’e takviyelerinden ötürü bir defa daha teşekkür ediyor, kamıoyunun bu çeşit savlara prestij etmemesini rica ediyoruz.” sözleri kullanıldı.

Denizlispor’dan Giray Bulak’ın Vali Talimatıyla Geldiği Argümanına Karşılık

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!