featured

Corinthians Lideri Monteiro: “Pereira herkesi kandırdı!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fenerbahçe’nin eski teknik yöneticisi Vitor Pereira mesleğine Brezilya’da devam ederken geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdığı Corinthians’ın Lideri Duilio Monteiro’dan sert bir tenkit geldi.

Vitor palavra söyledi, kandırıldım

Vitor Pereira’yı sert sözlerle eleştiren Corinthians Lideri Duilio Monteiro “Hangi eğitimi aldığını, hangi karaktere sahip olduğunu bilmiyorum. Vitor palavra söyledi, kandırıldım. Taraftarların hayal kırıklığı için üzgünüm

Vitor herkesi kandırdı

Kalması için her türlü çabayı gösterdik, ona daha düzgün bir mukavele teklif ettik. 2022’de istediği transferi yaptık. Bu ferdî bir problem değil, Vitor herkesi kandırdı. Taraftarlar onu çok sevdi, ben de onun bir hayranıyım ve devam etmesi için her şeyi yaptım. Biz dürüst ve şeffaftık.

Her şeyi teklif ettik

Her şeyi teklif ettik ve palavra söyledi. Kayınvalidesinin hastalığı nedeniyle ayrılmanın en uygunu olduğunu söyledi lakin öteki bir şey yaptı” sözlerini kullandı.

Jorge Jesus’un eski yardımcısı ile anlaştı

Corinthians ile 63 maça çıkan Pereira ekipten ayrılarak öbür bir Brezilya kulübü Flamengo’ya bir yıllık imza atmıştı. Vitor Pereira yeni ekibinde Jorge Jesus’un eski yardımcısı Mario Monteiro ile anlaştı.

17 yıl boyunca Jesus ile çalıştı

17 yıl boyunca Portekizli teknik yönetici Jorge Jesus’un fitness antrenörlüğünü yapan Monteiro Vitor Pereira’nın grubuna katıldı. Monteiro, “O kadar uzun sürmeyen evlilikler var. Tahminen bir gün Jesus ile bu denli yıllık öykülerimizi anlatacak bir kitap yaparım” dedi.

İşler planladığım üzere gitmedi

Pereira’nın grubuna katılan Monteiro “Hayat sonlar ve başlangıçlarla doludur. Aslında Jesus ile birlikte Flamengo’dan ayrıldığımda futbola veda etmiştim. İşler planladığım üzere gitmedi. 1 yıl müsaade yaptım. Kusursuz seyahatlare çıktım.

Yolu Vitor Pereira ile birlikte yürüyeceğim

İnsanlarla tanıştım. Hoş bir hayat sürmeye çalıştım. Lakin, büsbütün beklenmedik ve geri çevrilemez bir teklif aldım. Bugünden itibaren yolu Vitor Pereira ile birlikte yürüyeceğim” tabirlerini kullandı.

Corinthians Lideri Monteiro: “Pereira herkesi kandırdı!”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!