featured

Çebi’den Yamantürk’e karşılık: Garip ve çok ağır oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
14:02

Beşiktaş’ta 2022 yılının son olağan divan heyeti toplantısında siyah beyazlı kulübün Lideri Ahmet Parıltı Çebi açıklamalarda bulunuyor.

Konuşulanlar çok ağırdı

14:13

“Çebi O kadar bahis var ki konuşacak Engelli Grubumuz için aktiflikte bulunacağım özür diliyorum. Çok garip bir divan toplantısı oldu sayın lider benden yaşca büyük olduğu için kendimi frenliyorum. Konuşulanlar çok ağırdı. Engin Baltacı yanına giderek konuştu. Manevi manada şahsi ve ferdî haller koyarak hengame ederek bir yere varamayız. birlik ve beraberlik yılı dedim lakin olmadı. Yüzyüze konuşuruz sayın Divan Heyeti’nin ikinci lideri olarak aramasından neden rahatsızlık duydu bilmiyorum.

Beşiktaş’ın çocuğu itirazı

14:07

Disiplin konusunda tek bir şey söyleyeceğim tüzüğümüzü okuyun. Cezayı alan kişi kendi istersen divan şurasına taşır idarenin yetkisinde değil. O gün Şenol Güneş burdan gönderildi. Hocamız ile ilgili konuşmaya gerek yok. Ahmet Parıltı Çebi Beşiktaş’ın çocuğu diye itiraz etmişler Trabzon’un çocuğu deyince itiraz etmediniz buna mı ediyorsunuz. Ben beş tane hoca göndermedim. Taraftarın gönlündeki hocayı getirdik Sergen hocayı durdurduk kendi gitmek istedi. Başkan Karaveli altyapı hocasıydı. Şenol Güneş beşinci hoca diyorsunuz.

Burayı yönetecek adam yok burada demek beğenilen değil

14:14

3 sene evvelini hatırlatayım. Elektrik sorunu vs., 6 aylık maaş ödenmemişti, borçsuzluk yazıları yoktu. Bu süreci, cebimizdekini koyarak. Kefalet vererek ayakta tutmaya çalıştım. Burayı yönetecek adam yok burada demek güzel değil.

Ethem Sancak konusunda

14:15

Disiplin konusunda tek bir şey söyleyeceğim tüzüğümüzü okuyun. Cezayı alan kişi kendi istersen divan konseyine taşır idarenin yetkisinde değil.

Bu abesle iştigal açıklamayı kınıyorum

14:17

Divan Lideri Tevfik Yamantürk’ün “Komşuluk da yapmak istemeyiz. Allah korusun akraba da olmak istemeyiz” kelamlarına Çebi “Ben kimseyle iştirak yapmayı düşünmüyorum. Kimseyle de komşu olmayı düşünmüyorum. Bu abesle iştigal açıklamayı kınıyorum.”

Pandemi devrinde 4 tane kupa geldi

14:18

Pandemi devrinde 4 tane kupa geldi buraya. Kolum kırıldı, 3 kez kovid oldum. Herkes konutunda oturduğu vakitlerde ben buralarda gayret ettim. Tenkide varım. Hakaret yemek, aşağılanmak kıymetli değil diyemezsin.

Çebi’den Yamantürk’e karşılık: Garip ve çok ağır oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!