featured

Beşiktaş’ta Şenol Güneş Zelzele Bölgesine Yardım Çalışmalarına Katıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki sarsıntılar toplam 10 vilayette büyük bir yıkıma neden oldu. Birçok vatandaş enkaz altında kaldı. Arama kurtarma çalışmaları devam ederken, futbol dünyası zelzele bölgesine başlatılan yardım kampanyalarında ipi göğüsledi.

Beşiktaş afet bölgesine yardım ediyor

Beşiktaş da bölge halkına dayanak için seferber olan futbol kulüpleri ortasında yer aldı. Siyah-Beyazlı ekip toplanan yardım gereçlerini tırlarla gönderdi. Kulübün yardım çalışmaları devam ediyor. Çalışmalara takviye veren teknik yönetici Şenol Güneş, açıklamalarda bulundu.

“Acıyı yüreklerimizde hissediyoruz”

Şenol Güneş, “Hayat bize bu türlü bir imtihan verdi. Büyük bir felaket yaşadık. Acı vefatlar oldu. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Acıyı yüreklerimizde hissediyoruz” sözlerini kullandı.

“Yardım etmek için yalnızca Türkiye değil Dünya ayakta”

Şenol Güneş, “Deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza yardım etmek için Türkiye ayakta. Yalnızca Türkiye değil Dünya ayakta. Kulübümüzün, Lider Ahmet Parıltı Çebi ile İdare Heyetimizin öncülüğünde üstün çabaları var. Depremzede vatandaşlarımız için elimizden ne geliyorsa yapacağız” dedi.

Beşiktaş’ta Şenol Güneş Zelzele Bölgesine Yardım Çalışmalarına Katıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!