featured

Altay Bayındır ve Arda Güler’den depremzede taraftara takviye

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR HABER

6 Şubat sabahı 04:17’de 7,7 büyüklüğünde, 9 saat sonra ise 7,6 büyüklüğünde meydana gelen zelzeleler önemli yıkım oluşturdu. Kahramanmaraş merkezli feci afetin akabinde arama kurtarma çalışmaları ve yardım kampanyaları başladı. Futbol dünyası da yardım kampanyalarında ön saflarda yer aldı.

Fenerbahçe’den afet bölgesine destek

Fenerbahçe, afet bölgesine yardımda bulundu. Stat ve tesislerde oluşturulan toplama merkezlerine birçok vatandaş yardım gereçleri gönderdi. Bu noktalarda düzenlenen ve tırlara yüklenen materyaller, zelzelenin yıkıcı tesir yarattığı bölgelere gitmek üzere yola çıktı.

Altay Bayındır ve Arda Güler depremzede ile görüştü

Fenerbahçe’nin file bekçisi Altay Bayındır ve genç yetenek Arda Güler, zelzelede enkazdan kurtarılan bir Fenerbahçe taraftarı ile görüştü. Zelzelenin olduğu gece Fenerbahçe forması ile uyuyan ve enkazda forma ile kurtarılmayı bekleyen Kazımcan, 119. saatte sağ olarak çıkarıldı. Futbolcular, depremzede ile manzaralı konuştu.

Altay Bayındır ve Arda Güler’den depremzede taraftara takviye

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!