featured

Adana Demirspor Maçı Sonrası Uğur Dündar ve Ali Koç’tan Tarihi Kelamlar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR – HABER

14:21

Fenerbahçe, Ali Palabıyık’ın Adana Demirspor maçındaki idaresi sonrası harika toplantı yapma kararı aldı. Ali Palabıyık’ın maçın önüne geçen idaresinin akabinde Fenerbahçe’nin inanılmaz toplantısından çıkacak kararlar merak konusu. İşte toplantıda anbean yaşananlar…

Kalamış Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenen Fenerbahçe Yüksek Divan Konseyi Toplantısı başladı. Düzenlenen toplantıya Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Fenerbahçe Yüksek Divan Şurası Lideri Uğur Dündar, idare konseyi üyeleri ve yüksek divan heyeti üyeleri iştirak gösterdi. Yüksek divan şurası üyelerinin ağır iştirak gösterdiği görüldü.

Uğur Dündar: “Bunun nedenlerini çok düşündüm”

10:50

İlk olarak kelam alan Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Heyetini Lideri Uğur Dündar, şu tabirleri kullandı:

“Fenerbahçe’nin operasyona olağan tutularak 3 puanımızın gasp edilmesi her Fenerbahçeli üzere benim yüreğimde de isyan hisleri oluşturdu. Bunun nedenlerini çok düşündüm. Bana nazaran neden ortada, 3 Temmuz’da Fenerbahçe’miz hangi nedenle kumpasa gaye olduysa bu dönem başlangıcından beri çeşitli teşebbüslerle puanlarımız gasp edilmeye başlandı ve Fenerbahçe maksat tahtasına oturtuldu.

“Fenerbahçe’yi durdurmaya çalışıyorlar”

10:56

Fenerbahçe dendiğinde akla Cumhuriyet ve Atatürk gelir. Futyol sisteminin içinde 3 Temmuz’daki kimi kalıntılar, Cumhuriyetin 100. yılında Atatürk’ün Cumhuriyeet’in Fener’ini yaymasını ve şampiyonluk parıltısının tüm Türkiye’ye yayılmasını istemiyorlar. Bu yüzden Fenerbahçe’yi durdurmaya çalışıyorlar. Grubumuz dönem başından beri en heyecan verici futbolunu sergilediği bir geceyi yaşadık.

“Yönetimimizin ardında durmalıyız”

10:51

Yönetimimizin ardında her zamankinden daha fazla durmalıyız. Ya bütün olacağız ya da amaç tahtasının ortasında durup çeşitli hücumlara uğrayacağız. 3 Temmuz’da ne yaptıysak bugünden itibaren de tıpkı gücü göstermeliyiz.

“Provokasyonlardan uzak durmalıyız”

11:00

“Çeşitli provokasyon yapmak isteyecekler. Ülkemizin seçim sürecine girdiği için bu provokasyonlardan uzak durmalıyız. Bugün liderimiz Ali Koç tarihi bir konuşma yapacak. Uğradığımız haksızlıkları hiç kimsenin itiraz edemeyeceği halde açıklayacak.”

“Fenerbahçe’mizin şampiyon olmasını engelleyemeyecek”

11:05

Bütün kumpaslara, puanlarımızı gasp etme eforlarına, açık açık yapılan şuurlu operasyonlara, Fenerbahçe’ye karşı her türlü teşebbüse karşın hiçbir güç Cumhuriyetin 100.yılında Fenerbahçe’mizin şampiyon olmasını engelleyemeyecek. Kâfi ki buna inanalım. Tribünlerimizde tek sesle Fenerbahçe’mizin ardında duralım.

Burak Kızılhan: “Fenerbahçe yarıştan koparılıyor”

11:21

Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan ise kürsüye gelerek şu tabirleri kullandı:

“Bugün bizim için farklı bir gün. Tüm gündemlerden bağımsız bir yüksek divan konseyi toplantısı gerçekleştireceğiz. Heves dolu çalışma sürecimiz vardı. Lakin perçembe günü Adana’da yaşananlar, bizi tüm bu odaklardan uzaklaştırdı. Fenerbahçe’nin Türk sporu ismine konuşma günü değil. Bugün Fenerbahçe’nin yarıştan koparılmak için nelere maruz kaldığını konuşma günü. Fenerbahçe’ye her Ocak, Şubat ayında yapıldığı üzere bilerek yarıştan koparılması ismine yapılanı bir sefer daha gördük.

“Başkan ve yöneticilerimiz mahpusa atıldı, biz geri adım atmadık”

11:23

Perşembe akşamı yaşananlar Fenerbahçe’ye taarruz niteliğindeydi. 11-12 yılda yapılanlara rapmen yatırım yapmaktan, Türk sporuna katkı sağlamaktan vazgeçmedik. FETÖ kulübümüze kumpas kurmaya çalıştı. Fenerbahçe’yi ele geçirip Fener’i söndürerek ülkeye bildiri vermek istendi. Devletin kılcal damarına sızarak hakim, polis, savcıları saldırdı. Lider ve yöneticilerimiz mahpusa atıldı, biz geri adım atmadık. Otobüsümüze ölmemiz için kurşun sıkıldı. Tüm bunları Fenerbahçeliler dışında kimse sorgulamadı. Kimi kesitlerin bizimle uğraşı ve savaşları son bulmadı. Biz ise kuruluş maksadımızdan unsur ve değerlerimizden vazgeçmedik. Cuhmuriyete sıkı sıkıya bağlı olarak uğraşımıza devam ettik.

“Kırgınlıkları bir kenara bırakın”

11:25

Anlık çıkarlar ve menfaatler için Türk futbolunu bitirme noktasına getirdiler. Doymadınız mı, bu düşmanlık ne için? Bugün bu kürsüde yapılması gerekenleri, sizlerin neler istediğinizi duymak ve karar almak istiyoruz. Evvel sizi dinleyeceğiz, sonra kenetlenip gerekli adımları atacağız. Kurulduğu günden beri hakkını yalnızca büyük çaba ile elde etmiş bu kulübün karşısında yalnızca sizin desteğinize muhtaçlığı var. Kırgınlıkları bir kenara bırakın. Güzellik ve doğruluk kazanacaksa inanın bunu Fenerbahçe başaracak.

Uğur Dündar: “Ali Palabıyık ve tüm takımı hakkında bulundular”

12:09

Öte yandan tekrar kelam alan Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Konseyini Lideri Uğur Dündar, “Ali Palabıyık ve tüm grubu hakkında Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na kabahat duyurusunda bulundular. Ali Palabıyık’a davette bulunmak istiyorum. Hukuksal süreç nasıl devam eder bilmiyorum lakin Fenerbahçe topluluğundan özür dilemeli ve düdüğünüz asmalıdır. Tüm Fenerbahçeli avukatların ellerinden geleni yapacağından en ufak bir kuşku duymuyoruz.” dedi.

“Siyaset tabanına kadar girmiş durumda”

12:22

Fenerbahçe kongre üyelerinden Yavuz Kayral, toplantıda büyük alkış alan bir konuşma yaptı. Kayral, siyasetin futbolun tabanına kadar girdiğini söyledi. Kayral, “42 yıldır bu kürsüye birinci sefer çıkıyorum. Bıçak kemiğe dayandı denir, artık bıçak kemiğe dayanmadı, kemiği kesti artık. Ben yıllar evvel bir tiyatro oynanıyor dedim lakin artık yeni yeni fark ediyor beşerler. Hiçbir şeyin değişeceğini düşünmüyorum. Bugün Türkiye’yi yöneten sistem ve durum buna müsait değil. Zira amiyane tabirle siyaset bu işin tabanına kadar girmiş durumda. Ankara’da dönen bütün dümenleri biliyorum” dedi.

“Sebebi cumhuriyete bağlılığımızdır”

12:56

Kayral, öteki tüm kulüplerin ele geçirildiğini savunarak, “Tüm bu olanların sebebi ulu liderimiz ve cumhuriyete bağlılığımızdır. Herkes neyin ne olduğunu biliyor, lisana getirilmiyor. Lider birinci gelince dedim. Liverpool’un en yeterli 5 oyuncusunu getirin. Klopp’u getirin. Bizi tekrar şampiyon yapmazlar dedim” diye konuştu.

“Yeni bir terör örgütü mü kurdunuz?”

Kayral’dan sonra kürsüye gelen bir öbür üye Ahmet Bulut da çarpıcı bir konuşma yaptı. Lider Ali Koç’tan artık çok farklı bir reaksiyon vermesini isteyen Bulut, “Biz bir terör örgütünü devirdik. Yeni bir örgüt kurdunuz da haberimiz mi yok? Onu da deviririz. Kimsiniz siz? Liderim artık kâfi. Bugün farklı bir şey söyleyin, biz de ardınızdan gidelim” diye konuştu

Ali Koç’tan Dursun Özbek’e teşekkür

12:46

Kürsüyü alkışlarla gelen Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç, birinci olarak kayak yaparken düşüp yaralanan oğlu Kerim Rahmi Koç için kendisine iletilen bildirilere teşekkür ederek konuşmaya başladı.

Koç, “Sayın Dursun Özbek’e teşekkür ediyorum. Oğlum için geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Arayan, bildiri atan herkese teşekkür ediyorum. Oğlum yalnızca bileğini kırdı. Durumu yeterli. Perşembe ameliyat oldu, dün maça geldi. Dayanaklarınız için teşekkür ederim.”

“En çok kırmızı alan takımız”

12:49

Konuşmasına devam eden Ali Koç, şu tabirleri kullandı:

“Şu an bir dönüm noktasındayız ve daima bir arada hakikat kararları vermek zorundayız. Bugün bir maçı konuşacağız lakin yalnızca bu maçı konuşmayacağız. Bu maç bardağı taşıran son damlaydı. Şampiyonluk adayları ortasında en çok kırmızı alan ekibiz. Ne idare, ne hoca sesini çıkarmadı.

“Bu kadar fazla kusurun olduğu öbür bir maç yoktu”

12:51

Bize yapılan operasyon şubat ayında yapılıyor. Ersun Yanal periyodunda şampiyonluğun en büyük adayıyız. Ondan sonra 7 maçta 21 puanın 18’ini kaybediyoruz. Bu hayatın olağan akışına bile ters. Önümüzde 2 yol var. İkisini de idare olarak oyladık. Karar 11-3 çıktı. Bu yollardan birazdan bahsedeceğiz. Bir 90 dakikalık maçta hakemin, yardımcı hakemlerin hatta VAR’ın maçın sonucunu etkileyecek bu kadar fazla yanılgının olduğu diğer bir maç yoktur ve ne hikmetse hepsi Fenerbahçe aleyhine gerçekleşmiştir.

“Mert Hakan’ın golü bize nazaran, yüzde yüz gol”

12:52

Geçtiğimiz haftanın hakem atamalarını eski MHK yapmıştır. Bizden sonrası tufandır mantığıyla bizim maça atanmaması gereken kişi en kritik maça atanmıştır. Güzel ki bu MHK gitmiştir. Mert Hakan’ın golü bize nazaran, yüzde yüz gol. Yok ele çarpmış, şöyle olmuş. Velev ki Mert Hakan’ın eline değiyor. VAR görüyor, ne hikmetse sonrakini görmüyor. Görmek istemiyorlar. Ne garip ki bu durumda bir tane rakip oyuncu itiraz etmiyor.

“Bu maçta yaşananlar olacak iş değil”

12:55

Ndiaye’ye diye bir oyuncu var. Bu oyuncuya hakem harika bir tahammül gösterdiği için atılması gereken maçı atılmadan tamamladı. Olağan kurallarda yaptığı ihlallerden ötürü maçı bitirmesi kelam konusu bile değildi. Bu maçta yaşananlar olacak iş değil. Düşünsenize bu maçta yaşananlar malum rakibimizde yaşansaydı neler olurdu?

“Kimse kart görmeden bitirdi”

13:04

Onyekuru’nun Altay’a yaptığı net sarı karttır. Aslında rakibimiz bu maçın birinci yarısını 9 kişi bitirmesi gerekirdi. 9 kişi bitirmesi gereken maçı kimse kart görmeden bitirdi.

“Burada yaşananlar bir hakem yanılgısı değildir”

13:02

Miha Zajc’ın son dakika konumu, yarı penaltı noktası. Ancak vermiyor, vermiyor değil; veremiyor! Belhanda zıplıyor, topa müdahalesi bile yok. Direkt olarak Samet’i düşürüyor. Daha durum bitmeden hakem devam diyor. Burada yaşananlar bir hakem yanlışı değildir.

“Bunlar hakem kusuru değildir”

13:05

1 konum değil ki, 2 değil ki, 3 değil ki, 4 değil ki… Hepsi bir maçta yaşanıyor bunların. Hakem 17 numaraya tahammül gösteriyor. Bir sarı kart gösterse oyuncu aklını başına alacak. Bunlar hakem kusuru değildir. ‘Ya Fenerbahçe son dakikada gol atarsa’ içgüdüsüyle vermiyor faulü. Fenerbahçe 3 puan alır içgüdüsü var.

“Baksanıza ne kadar büyük keyifle yaptı”

13:11

Ligimizin en centilmen hocalarından Jorge Jesus’a sorduk ne dedin hocam diye ? ‘Faul, faul, içeride de değil dışarıda. Neden faulü vermiyorsun?’ dedim diyor. Çat kırmızı kart. Baksanıza ne kadar büyük keyifle yaptı. Bu arkadaş emekli olduğunda özgeçmişine ben Jorge Jesus’u attım yazacak.

Biz palavradan adalet istemiyoruz. Herkese uygulanacak gerçek bir adalet bizim için kâfi.

Ali Koç’tan Levent Tüzemen açıklaması

13:15

Artık ciğerini bildiğimiz kimi medya mensupları ‘Fenerbahçe mağduru oynuyor’ diye yazmaya başlamıştır. Levent Tüzemen diye bir adam var. Pardon, bir basın mensubu var. Bunun mesleğini icra etme biçimi kayıtsız kuralsız objektif olmadan, bir ekibin çıkarları için hizmet eden 5-6 isimden biridir.

“Kafanız ne kadar basar bilmiyorum”

13:15

Bugün, ‘Siz Ali Palabıyık’ı destekliyordunuz, ne oldu?’ falan yazmış. Biz o denli değiliz Sayın Tüzemen. Başınız ne kadar basar bilmiyorum fakat… Ben o konuşmada Ali Palabıyık ve Yasin Kol için konuştum. Alanya maçında iki kadro içinde yanlışlı kararlar verip, aylarca maç alamadı. Bu türlü uzun cezalar verince başka bütün hakemlerin performansı etkileniyor. İnşallah başına girer bu bahis.

“Hiç konuşmayan kulüp artık uyandı”

13:17

Bir şampiyonluk rakibimiz dün gece uyandı. Ortalığa iletiler atıyorlar. Biz ilgileyle zevkle ilgilendik. Biz yanıt vermedikçe daha da delirdiler. Hiç konuşmayan bu kulüp bu sefer benim sesimi kullanarak bir görüntü hazırladı. Ben çok komik buluyorum. Hiç konuşmayan kulüp artık uyandı.

“Gelin televizyonda tartışalım dedik”

13:21

8 Mart’ta bir kümesi temizleyip, kendi istedikleri hakemleri getireceklerdi. Bütün hakem imtihanlarını o devir kaldırdılar. Biz bu türlü saçmalık olur mu diyerek bunu engelledik. Gelin televizyonda tartışalım dedik. Madem inanıyorsunuz, algı yapıyorsunuz. Neden gelmiyorsunuz?

“Ali Koç bir kez bile bizimle gelmedi”

13:30

O topluluğun artık pompaladıkları şey, ‘Bitirmeyiz’ lafını ‘Ya ben onu kazara söyledim’ lafı tekraren pişiriliyor. Bizim bir tane yüzümüz var, özelde de genelde de tıpkı. Bitirtmeyiz, etmeyiz falan. Biz bu türlü olur muyuz, hayır. Biz o denli bir kulüp değiliz. Kulüpler Birliği Lideri sıfatıyla Ali Koç devamlı federasyonda. Son toplantıda lider kendi açıkladı. ”Ali Koç bir kez bile bizimle gelmedi” diye.

“Yalan söylemek, iftira atmak”

13:34

Ben Amerika’dayken haber çıktı. Ali Koç tekrar TFF’de. Sonra geri döndüm. Bu sefer Ali Koç ve TFF İngiltere’de. Ben o gün Fenerbahçe’nin maçındaydım. Palavra söylemek, iftira atmak o kadar kolay oldu ki artık hakikat söyleyen doğrusunu ispat etmek zorunda. Meskende de değilim. Maçtayım. Bunlar 2 ay bunu pişirdiler. Son olarak resmi ağızdan benim tek başıma federasyon ziyaretimin sakınca olacağını lisana getirdiler.

“Çözümle gittik”

13:36

“En kısa vakitte, acilen VAR’ı Türk hakemlerinden kurtarmalıyız. Dün bunu söylemeye gittik, ağlamaya gitmedik. Tahlille gittik. Gelecek dönem yarı-otomatik ofsayt sistemi de gelecek. En kısa vakitte yabancı VAR hakemleri Türk futboluna getirilmelidir. VAR olmazsa olmazdır. Lakin Fenerbahçe’ye kullanıldığı üzere kullanıldığı vakit futbol için bir canavardır.”

“Doğru kullanıldığı vakit da yarar sağlayacaktır”

13:38

Yapay zeka atamaları… Prensipte destekliyoruz. Lakin bu harika çalışana kadar birkaç dönem geçecektir. Gerçek kullanıldığı vakit da yarar sağlayacaktır. Artık hakem işleri bir kişinin iki dudağı ortasında olmamalıdır.

“Bence haksızlıktı”

13:40

Esas suçludan biri Koray Gençlerler olabilir. Kim bu adam? 2 sene önce başkan gidiyorduk, Konyaspor maçında Pelkas kusursuz bir gol atmıştı. Ağzımız açık kalmıştı. Gole sevinirken, eli icat eden ve durumu iptal eden VAR’daki hakem. Sıradaki maça Serkan Çimen atandı. 2 kez açıklama yaptığımız hakem. Atilla Karaoğlan… Sivas maçının yanında eşantiyon olarak verdiler o kayıtları da. Bence haksızlıktı. Erkan Özdamar’ı kurtarmak için verdiler Beşiktaş maçını.

“Böyle saçmalık olur mu”

13:47

Bu sene yeniden Konyaspor maçı. Valencia aptalca bir hareket yapıyor lakin hakem görmüyor. Bana nazaran sarı kartla cezalandırılabilir. VAR’da tekrar Koray Gençerler.

Erkan Özdamar ve Atilla Karaoğlan’a uzun mühlet misyon verilmeyeceği söylendi lakin 6 hafta sonra vazife aldılar. Bu mu uzun mühlet? Hele Özdamar… Gevşeklik, amatörce maçı katleden adama 6 hafta ceza veriyorlar. Bu türlü saçmalık olur mu? Değiştirin sistemi kardeşim.

Atilla Karaoğlan artık ben bu adamla neden birebir cezayı aldım diyecek. Bizim maça veriyorlar. Latife üzere ya, bu türlü saçmalık olur mu ya.

“Derbiye atayacak hakemimiz yok”

13:48

Böyle tesadüf görülmedi. Harika ligde bu dönem ceza çekmiş hakemlerin hepsinin geri dönüşü Fenerbahçe maçlarına denk geldi. Ne hale geldik. Derbiye atayacak hakemimiz yok. Hepimiz dua ediyoruz. Halil Umut Meler’e bir şey olmasın, sakatlanmasın diye. Yarın 7. derbi maçı oynanacak. Son 4 derbinin hakemi Halil Umut Meler…

“3 kere şampiyonluk kaçıran kaç grup vardır?”

13:49

Adana Demirspor maçında yaşananlar, hakem yanlışı değildir. Organize kötülüktür. Açık net şeffaf. Dünyada son 6 dönem içinde son haftada 3 sefer şampiyonluk kaçıran kaç ekip vardır? Bence yoktur.

“Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ayıbıdır bu”

13:50

Dünyada kaç ekibin otobüsü kurşunlandı? Hala faili meçhuldür. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ayıbıdır bu! Çağırın bizi savcılığa söyleyelim bildiğimizi. Tahminen hayatta değildir bu beşerler. TFF’ye taarruz oluyor, Allah korusun bir daha olmasın, sonraki gün zanlı bulunuyor. Türkiye kudretli bir devlettir.

“Ben kendi başkanlığımı feda etmeye hazırım”

13:55

Bizim 2011’den beri uğradığımız akınların, maddi kayıpların nasıl telafi edileceğini devlet, hükümet düşünmüyor ve telafi etmiyorsa bunlarda işin içindedir. Biz figüran mı olacağız yoksa uzun vadeli çıkarlarımızı müdafaa ve ülke futbolunu temizleme ismine bugünlerden feragat mı edeceğiz bunun kararını vereceğiz. Ben kendi başkanlığımı feda etmeye hazırım. Ligden çekilme üzere saçma sapan bir şey yok. Sakın aklınızdan bile geçirmeyin.

“Ligden çekilme yok”

13:58

Ligden çekilme üzere saçma sapan bir şey yok. Sakın aklınızdan bile geçirmeyin.

Maddede şu yazıyor. Bir dönem boyunca karşılaşma kıyafetiyle alana gelmeyen, karşılaşmaya çıkmayan grup hakkında hükmen yenilgi kararı verilmekle bir arada puan silinir. Ve ilgili kulüp hakemlerin masraflarını ve öteki masrafları karşılaşayacak tazminatı ödemek zorundadır. Bir dönem boyunca 2 maça maça gelmeyen, çıkmayan kadro ismine hükmen mağlup edilmenin yanı sıra ligden çıkarılır. Bu grupla oynayacak kadrolar ise hükmen galip sayılır.

“Artık yeter”

14:04

Maça çıkıp 1 dakika sonra alandan ayrılmak bu dönemi feda etmektir. Lakin geleceğimiz için değerli adımdır. 11-3 devam etme kararı çıktı. Ben o 3 kişi ortasındaydım. Biz bunu oyladık dün. Bunu illa Konya maçında da yapmak zorunda değiliz. Bu türlü devam ederse, öteki maçta da devam ederiz. 11’e 3 devam kararı çıktı. Ben 3’ten biriydim. Artık kâfi. Siz bu camiayı ciddiye almıyorsunuz, yeri geliyor katlediyorsunuz, yeri geliyor ısıra ısıra yiyorsunuz.

Uğur Dündar: “Bundan sonra yapsınlar görelim”

14:05

Daha sonra kelam alan YDK Lideri Uğur Dündar, “Yönetim kendi içinde bir oylama yapmış ve devam kararı çıkmıştır. Bizler de sizin gerinizde bir bütün olarak hareket edeceğiz. Cumhuriyetin yüzüncü yılında Cumhuriyetin Feneri ışığını saçmazsa Türkiye karanlığa döner anlaşıyla bir ve bütün olarak devam edeceğiz. En büyük Fenerbahçe dedirteceğiz. Bundan sonra yapsınlar, çıksınlar ortaya görelim.” dedi.

Ali Koç: “Biz her yerde değiliz, doğrunun yanındayız”

14:09

Tekrar kelam alan Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç, konuşmasına şöyle devam etti:

“Fenerbahçe’nin olmadığı bir Muhteşem Lig, Üstün Lig değildir. Rakip kadro ne diyor, ‘Biz her yerdeyiz’ diyor. Biz her yerde değiliz, doğrunun yanındayız. 20 yıldır TFF’nin içine yuvalanmadık, kendimize çalışan bir medya ordusu yaratmadık, yaratmayız da.

“Biz en çok kendimize ziyan veren camiayız”

14:12

Fenerbahçe’nin olmadığı bir Muhteşem Lig, Muhteşem Lig değildir. Rakip grup ne diyor, ‘Biz her yerdeyiz’ diyor. Biz her yerde değiliz, doğrunun yanındayız. 20 yıldır TFF’nin içine yuvalanmadık, kendimize çalışan bir medya ordusu yaratmadık, yaratmayız da.

18 sene başkanvekili olarak kulübümüzde vazife yapmış, sonrasında TFF Lideri olmuş insan bizi şikeyle suçluyor ortanızdan 1 kişi çıkıp konuşmuyor. Topluluğumuzun ileri gelenleri çıkıp tek laf etmiyor. Biz en çok kendimize ziyan veren topluluğuz.

Sözlerime son verirken Galatasaray’a çağrımı tekrarlıyorum. İstediğiniz yerde, istediğiniz vakit, istediğiniz biçimde, istediğiniz şahıslarla. İstek ederseniz öbür kardeşinizi de getirin.

Adana Demirspor Maçı Sonrası Uğur Dündar ve Ali Koç’tan Tarihi Kelamlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!