featured

Adana Demirspor Maçı Sonrası Fenerbahçe’de Tarihi Toplantı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR – HABER

Fenerbahçe, Ali Palabıyık’ın Adana Demirspor maçındaki idaresi sonrası harika toplantı yapma kararı aldı. Ali Palabıyık’ın maçın önüne geçen idaresinin akabinde Fenerbahçe’nin fevkalâde toplantısından çıkacak kararlar merak konusu. İşte toplantıda anbean yaşananlar…

Ajansspor olarak tarihi toplantıyı canlı aktarıyoruz…

Lütfen sayfayı orta ara yenileyiniz… (Sayfayı güncellemek için buraya tıklayınız)

Uğur Dündar: “Bunun nedenlerini çok düşündüm”

İlk olarak kelam alan Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Konseyini Lideri Uğur Dündar, şu sözleri kullandı:

“Fenerbahçe’nin operasyona olağan tutularak 3 puanımızın gasp edilmesi her Fenerbahçeli üzere benim yüreğimde de isyan hisleri oluşturdu. Bunun nedenlerini çok düşündüm. Bana nazaran neden ortada, 3 Temmuz’da Fenerbahçe’miz hangi nedenle kumpasa maksat olduysa bu dönem başlangıcından beri çeşitli teşebbüslerle puanlarımız gasp edilmeye başlandı ve Fenerbahçe amaç tahtasına oturtuldu.

“Fenerbahçe’yi durdurmaya çalışıyorlar”

Fenerbahçe dendiğinde akla Cumhuriyet ve Atatürk gelir. Futyol sisteminin içinde 3 Temmuz’daki kimi kalıntılar, Cumhuriyetin 100. yılında Atatürk’ün Cumhuriyeet’in Fener’ini yaymasını ve şampiyonluk parıltısının tüm Türkiye’ye yayılmasını istemiyorlar. Bu yüzden Fenerbahçe’yi durdurmaya çalışıyorlar. Kadromuz dönem başından beri en heyecan verici futbolunu sergilediği bir geceyi yaşadık.

“Yönetimimizin ardında durmalıyız”

Yönetimimizin ardında her zamankinden daha fazla durmalıyız. Ya bütün olacağız ya da amaç tahtasının ortasında durup çeşitli ataklara uğrayacağız. 3 Temmuz’da ne yaptıysak bugünden itibaren de birebir gücü göstermeliyiz.

“Provokasyonlardan uzak durmalıyız”

“Çeşitli provokasyon yapmak isteyecekler. Ülkemizin seçim sürecine girdiği için bu provokasyonlardan uzak durmalıyız. Bugün liderimiz Ali Koç tarihi bir konuşma yapacak. Uğradığımız haksızlıkları hiç kimsenin itiraz edemeyeceği formda açıklayacak.”

“Fenerbahçe’mizin şampiyon olmasını engelleyemeyecek”

Bütün kumpaslara, puanlarımızı gasp etme gayretlerine, açık açık yapılan şuurlu operasyonlara, Fenerbahçe’ye karşı her türlü teşebbüse karşın hiçbir güç Cumhuriyetin 100.yılında Fenerbahçe’mizin şampiyon olmasını engelleyemeyecek. Kâfi ki buna inanalım. Tribünlerimizde tek sesle Fenerbahçe’mizin ardında duralım.

Adana Demirspor Maçı Sonrası Fenerbahçe’de Tarihi Toplantı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!