featured

156 Saat Sonra Enkazdan Çıkan Semih’in, Muslera Hayali Gerçek Oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş merkezli sarsıntılardan en çok etkilenen Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Sarsıntıdan tam 156 saat sonra enkaz altından çıkarılan 9 yaşındaki Semih İnce, taraftarı olduğu Galatasaray’ın kalecisi Fernando Muslera ile imajlı görüşerek, formasını istedi.

Galatasaraylı Semih’in en sevdiği futbolcu Muslera

156 saat sonra enkazdan kurtarılan Semih İnce, su ve dondurma istedi. Grupların kurtarma esnasında rahatlatmak için hangi kadrosu tuttuğu sorusuna ise “Galatasaray”, en sevdiği futbolcu sorusuna ise “Muslera” yanıtını verdi.

Semih forma istedi, Muslera “Hemen gönderiyorum” dedi

Hastaneye getirilen Semih’in enkazdan çıkartılırken yaşanan diyaloğunu haberlerden öğrenen Fernando Muslera, Galatasaray’ın avukatı aracılığıyla telefonla imajlı konuştu. Muslera ile görüşen Semih İnce, 36 yaşındaki kaleciden formasını istedi. Uruguaylı eldiven ise “hemen gönderiyorum” diyerek karşılık verdi.

Telefon görüşmesinde Muslera, “Semih geçmiş olsun nasılsın, ben kimim. Sen hangi kadrosu tutuyorsun” diye sordu. Semih ise, “Sen Muslera’sın. Galatasaraylıyım” yanıtını verdi. Muslara ise “Maşallah Semih” diye yanıt verdi. Daha sonra “Bir isteğin var mı?” diye soran Muslera, “Formanı istiyorum” karşılığını alınca, “Hemen gönderiyorum” dedi.

156 Saat Sonra Enkazdan Çıkan Semih’in, Muslera Hayali Gerçek Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!