featured

Çukurova Üniversite Bisiklet Kulübü, Alman Bisikletçileri Ağırladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR – HABER

Çukurova Üniversitesi, sağlıklı hayat ve bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması için Öğrenci Faaliyetleri Birimi’ne bağlı olarak kurulan Bisiklet Kulübü dünya cinsine çıkan iki alman bisikletçiyi Balcalı Yerleşkesinde ağırladı.

Kampüs içinde bisiklet kullanımı yaygınlaştırmak ve sağlıklı ömür emeliyle Çukurova Üniversitesi Sıhhat Kültür Spor Dairesi Başkanlığı Öğrenci Faaliyetleri Birimi’ne bağlı olarak kurulan Bisiklet Kulübü çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor.

Öğrenci, akademisyen ve çalışanın ağır ilgi gösterdiği kulüp, dünya cinsine çıkan Alman bisikletçi Jurian Trillıtzsch ve Tobias Haugeneder Adana’da oldukları günlerde Balcalı Yerleşkesinde konuk etti.

Kampüsü ziyaret eden Alman bisikletçiler, Bisiklet Kulübü üyelerine tecrübelerini aktararak birde söyleşi gerçekleştirildi.

Alman bisikletçilere hediye

Söyleşi sonunda kulüp üyeleri Alman bisikletçilere Türk Bayrağı ve Atatürk baskılı tişört armağan etti.

Kulüp üyeleri ile birlikte bisikletle yerleşke çeşidi atan Alman bisikletçiler, Çukurova Üniversitesi Balcalı Yerleşkesine hayran kaldıklarını belirterek, misafirperverlikleri için kulüp üyelerine teşekkür etti.

Çukurova Üniversite Bisiklet Kulübü, Alman Bisikletçileri Ağırladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!