featured

TYAYSD 2022 Sonbahar Tay Satışları 18 Aralık’ta Gerçekleştirilecek

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AJANSSPOR-HABER

Türkiye Jokey Kulübü (TJK), TYAYSD 2022 Sonbahar Tay Satışları’nın 18 Aralık’ta gerçekleştirileceğini duyurdu.

TJK’dan yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

“Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği tarafından düzenlenen klâsik Sonbahar İngiliz – Arap Tay Satışları, bu yıl 18 Aralık Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu At Satış Merkezi’nde yapılacak.

Saat 9.30’da başlayacak olan satışlarda; 2020 doğumlu Arap tayları ve 2021 doğumlu İngiliz tayları iştirakçilerin beğenisine sunulacak.”

Karacabey Pansiyon Hara’da aygır tanıtım günü düzenlendi

Yine TJK’dan yapılan açıklamada, “11 Aralık Pazar günü, Türkiye Jokey Kulübü Karacabey Pansiyon Hara’da aygır tanıtım günü gerçekleşti.

TJK TV’de yayınlanan “İlk Adım” programının öncülüğünde düzenlenen aktiflik kapsamında, Kulübümüz aygırları Banknote, Epaulette, Kluger, Muhteşem Saver ve Tilsit isimli safkanlar yetiştiricilerimize tanıtıldı. Sadun Oktav tarafından pedigri ve eşleştirme tahlili hakkında ayrıntılı bilgi verildi.

At sahibi, antrenör ve yetiştiricilerin katıldığı tertibin ikinci ayağı ise İzmit Pansiyon Hara’da 17 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilecek” tabirlerine yer verildi.

TYAYSD 2022 Sonbahar Tay Satışları 18 Aralık’ta Gerçekleştirilecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spor Haber ve Spor Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!